HESAPSIZ BİR VEDA..

Vampir Root kod adıyla tanınan hacker hack alemine daha fazla dayanamadı ve çıldırıp kaçtı ! resmen root kardeşlerin babası gitti ve piç gibi ortada kaldılar.

işte vampit root’un duygusal vedası:

Merhaba hacknews ekibi , sanal alemdeki herkes. Dostumdan çok düşmanim oldu bu zamana kadar dolandirici diyen oldu pkkli diyen oldu umursamadım. Herkes biliyorki burası sanal alem kimsenin kalbini kirmaya degmez. O bana ihanet etmis bu buna ihanet etmis..bu zamana kadar ihanet ettigim tek bi kisi ciksin yoruma bana ettin yazsın. Çıkmaz. Bu zamana kadar kimi dolandirdiysam yazsın yoruma yazmaz. Bu zamana kadar hangi siteye ülke veya din karıştırmışım atsınlar zone. Atamazlar. Hani bazilarinin reg dedikleri varya neyse öyle bilsinler buyukluk bizde kalsin aynen ben regciyim. Bu zamana kadar kimin kalbini kirdiysam kimi üzduysem kime karsi yanlisim olduysa herkesden teker teker özür diliyorum burdan. Düşmanlarım var sanalın yarisi onlarda bi zahmet zil takip.calar artik Telefom bilgisayar elektironik herşeyden elimi cekecegim real hayatıma döneceğim. Bilgidiniz gibi root team döner kebap salonu ilgi istiyor. Herneyse herşey çok güzel.oldu bu zamana kadsr kimsenin bana bi yanlisi olmadi onlar kendilerini biliyor. Hepsinin basimin ustunde yeri var Hepiniz degerlisiniz benim icin düşmanimdan tur 11 12 yasindaki kardeslerime kadar. Bi aralar root a alim.yaptim 3 k root aldim en bügugü 15 yaşndaydi şimdi hepsi o bu şu gibi maşallah. Kimseyi yaşna göre yargılamayın. Benim yaşım 21 sanala 2014 de girdim diye hatirliyorum o kadar da eski degilim. Asakiri ne kadar sevmesemde kin tutsamds simdi anliyorumki o lafi “Dostum olmaz hasmim yasamaz.”onu ayrı tebrik ediyorum dalga amacli degil zaten birakiyorum ha kötülrnmidim ha dalga gecilmisim kimin umrunda ? Ben büyüklüğümu yaparak gidiyorum. Hepinizi çok seviyorum 🙂 ❤

hacknews.org yorumu: Vampir Root hack alemine ne kattı ? diye sorduk kendimize aslında objektif olmak gerekirse üçün birini bile katmadı ! ama renk kattılar gerçekten , hani bazı yarışmalar olur ya bazı tipler vardır bir işe yaramasalarda renkli insanlardır, işte root team’da ve Vampir Root’da öyleydi kendisine gelecek yaşamında başarılar diliyoruz.