Spyhackerz‘ın saygın, onurlu, şerefli, hasiyetli, bilgili, tecrübeli isimlerinden biri olan Dj_Taleh kodadıyla bilinen hacker, Amerikan Başkanı Donald Trump’ın Trump cumhuriyetçi partisi adıyla bilinen partisine ait resmi sitesine şiddetli bir saldırıda bulundu. Saldırı sonucu sitenin verileri Dj_taleh kodadlı hacker tarafından dump edildi ve bu eylemi tamamen spyhackerz adına yaptığını duyurdu.

Hemen ardından tekrar Dj_Taleh tarafından gerçekleştirilen bir saldırıda; Rusya federasyonunun Nataşa eyaletinin resmi sitesinden 3k kullanıcının verisini dump ettiği bilgisine ulaştık. Talehin yaptığı bu saldırılar ile sanal alemde adeta bir kaşığa vuran güneş ışığı misali parlamaya başladı ve parlaklığıyla tüm düşmanlarının gözünü kör etti.

Saldırıdan sonra Dj_taleh kodadlı hacker’dan tüm sanalın tüylerini diken diken edecek bir açıklama geldi.

Amerika ve rusya her konuda savaşa girmeye meyilli iki devlet..Bugün yaptığım bu saldırıyla her iki devlete de istediğini vermiş oldum.. Savaş mı istiyorlar ? Tamam öyleyse ben savaşırım orospu çocukları… BEN DJ_TALEHİM BE ! BENİMLE KİMSE TAŞAK GEÇEMEZ. BU ALEMDE BANA KİMSE YAMUK YAPAMAZ. Yapanı da yaşatmadım. Beni bilen iyi bilir. Bu konu ne kadar ciddi olduğumu anlamanız için hapiste yattığımı göz önünde bulundurun. Kısaca sizlere söylemek istediğim birşey var ki, BACILARINIZI SAKLAYIN OROSPU ÇOCUKLARI BEN GELİYORUM. SİZE İSTEDİĞİNİZİ VERMEK İÇİN GELİYORUM..

Saldırı Kayıtlarına Ulaşmak İçin Aşağıdaki Linkleri Kullanabilirsiniz.

https://spyhackerz.org/forum/threads/3-k-russian-e-mail-hack3d-yeni.33237/

https://spyhackerz.org/forum/threads/americanpol-com-trump-cumhuriyet%C3%A7i-partisi-fucked.33239/

Hacknews Tarafsız Habercilik Sundu