YENİ BİR İKTİDAR MI DOĞUYOR ?

Ayyıldız Tim Uluslarası Siber Savaş Komutanlığı 57. alay ekibi lideri başbuş komutanı Kılıç arslan tarafından bir açıklama paylaşıldı ! Açıklama da o kadar ciddiydi ki birçok hasmının yüreğine korku saldı ve patronun kim olduğunu sanal aleme bir kez daha öğretmiş oldu !

Ayyıldız Tim Uluslarası Siber Savaş Komutanlığı 57. alay ekibi lideri başbuş komutanı Kılıç arslan tarafından gelen açıklamayı okumadan aşağıdaki müziği açmanız durumunda konuşmadan x10 daha çok etkileneceksiniz.

Kılıç Arslan’ın Açıklaması !

Bizler günümüz dünyasında, kendi ortamımızda dünyaya kök söktürmüş bir topluluğuz. Bizler bu yola kanımızı koyduk, akan ya bizim kanımız olacak yada düşmanlarımızın kanı… Bundan ötesi veya gerisi yok! olamaz da.. Zaman gelecek zulüm ile abad olanların ahiri berbad-ı duman olacak. Sizlerden istihramımız, karşımıza çıkmayın.. Şayet gayrimuslimleri internet ortamında temizlerken bize engel olabilecek en küçük unsuru da ortadan kaldıracağız. Bu bizim savaşımızdır. Ya inandığımız zaferi kutlayacağız ya da atalarımız gibi şahadet şurubundan içeceğiz. İmandır o cevher ki İlahi ne büyüktür…İmansız olan paslı yürek sinede yüktür.. Kardeşlerim.. Yaptığımız görevin ne kadar kutsal olduğunu söylemek ve bu kanlı savaşta sizlerin de vatan sevdasıyla yanıp tutuşan ordumuza buyurmanızı isteriz.Bizler vatanı sevdik ölene kadar derdini sırtımızda yüklenmeye tek zerremiz ölünceye kadar yemin ettik.

Kul inne salâtî ve nusukî ve mahyâye ve memâtî lillâhi rabbil âlemîn

Hacknews Açıklaması; Bizler değerli kılıç arslan kadar güzel süslü püslü konuşamasak da kendilerinin bu açıklamalarından oldukça etkilendiğimizi belirtmek isteriz üstelik çok güzel bir çağrıda bulunmuşlar. Sizler bu çağrıya kulak verin ve https://forum.ayyildiz.org forumuna üye olarak bu şanlı orduya katılmak için ve vatanınızı en güzel şekilde savunmanız için bir fırsat yaklayın..

Hacknews – Tarafsız Habercilik Sundu