SAYGI MESELESI

Rütbe almak sadece sorumluluktur. Saygınlık kazanmak ise her zaman bulunmaz bir mükafattir sözünün sahibi olan yeralti dunyasinin degisik isimlerinden biri olan scorpiol daha fazla sayginlik kazanmak icin o ses Türkiye’ye katilarak adini tüm ulkeye duyurmak istedigini acikladi.

Elemeleri geçti

Biliyorsunuz ki o ses veya kim milyoner olmak ister gibi yarismalarda bi ön eleme falan oluyor ve tv yayinina sadece elemeyi gecenleri cikarip yaristiriyorlar. Scorpiolun ön elemeleri geçtigi gelen bilgiler arasinda yer aliyor. Hatta ön elemede “Urfanin etrafi dumanlı dağlar aman aman ” sarkisini seslendirdigi söyleniyor. Ilk önce web dunyasinda sayginlik point biriktirip ardindan sosyal medyada sayginlik sömrüp hemen sonrasinda askeriyede sayginlik pesine düşen scorpiol şimdi ise tv programlarin üzerinden sayginlik sömürmenin derdinde.

Uçma scorpiol bu dağlarda seni avlarlar

Şu zamana kadar scorpiol insanlarin gozunde kendini mavi tüylü bir kuş zanneden sakatın tekiydi fakat bu yıl bu degisicek. Gercek bir sanatci haline gelicek ve bol bol sayginlik kazanicak. Bundan dolayı kendisine an itibariyle saygimiz sonsuz.

Scorpiolun Acıklamalarina göre

Scorpiol kodadli hacker’ın dediklerine göre insanlar o seste scorpun soyledigi parcaya tum seyirciler “BIDAHA BIDAHA” diye bagiricakmis ve 4 juride dönücekmiş falan filan. Bize kalirsa bu koca rezillikten sonra acun bile arkasina dönecek kimbilir belki seyircilerden domates falan yer. Valla bilmiyoruz yani scorpiol o sahneye ciktigin zaman tüm.hack alemini temsilen cikacaksin olur da yüzümüzü kara cikarirsan o mavi tüylerini yolup da götüne sokarız yani scorpiol kusura bakmicaksin.

Hacknews Tarafsız Habercilik Scropiola Başarılar Diler