RESMEN TERSTEN SAPLADILAR 

Yeraltı sanal aleminde saygın bir konuma erişmiş olan azılı hackerlardan AsakiR hakkında haber ajasnımıza tüm sanalı şok edecek içerikler gönderildi. Peki ya bu gizli isim kim ? Tabiki bunu gizli tutacağız. Çünkü tarafsız habercilik ilkelerimiz gereğince falan filan işte… habere geçelim..

Geçtiğimiz aylarda asakir hakkında, r10 ve wmaraci gibi e-ticaret, webmaster forumlarında dolandırıcılık yaptığına yönelik söylentiler çıkmıştı. Ne kadar doğrudur bilemeyiz fakat bugün ajasnımıza gönderilen bilgiye göre Asakir kodadlı hackerin evi Polis Özel Harekat tarafından şafak operasyonunda basılmış. Polislere karşı gelmeye çalışan asakiri jop darbesiyle etkisiz hale getiren polisler,  asakirin evindeki 30 Sanal kart, 12 farklı çeşitte çakı, 50’ye yakın açık hat, 5 dizüstü bilgisayar, 6 farklı model vibratör, 2 dildo, 4 paket doğum kontrol hapı ve yastık altında sakladığı 200 Bin dolara el koydu..

AsakiR Hakkındaki bu zamana kadar söylenilen dolandırıcılık söylentileri eğer ki doğruysa kendisinin içeride işi çok zor olduğunu belirtmek isteriz. Böylesine başarılı bir defacerin hayatı hapis köşelerinde harcanacağı kesin.

Kamu Spotu: CC ile uğraşmak pişmanlıktır.

HackNews  Tarafsız Habercilik – Araştırma ve Paylaşım Merkezi Sundu