SOSYAL MEDYANIN KADERİNİ BELİRLEMEK SENİN ELLERİNDE !

Gün geçtikçe büyümeye devam eden, HackNews ajansı olarak her yıl yaptığımız gibi bir oylama yapmaya karar verdik. Son zamanlarda sosyal medya ‘hacking‘ ile uğraşan sayı yükseldiğinden dolayı bu senenin oylaması sosyal medyadaki kardeşlerimizin adını siber aleme duyurmak maksadıyla yapılacak. Üstelik oylamadaki insanların birbirleri arasındaki statü farkları ortadan kalkacak ! Bu oylamada herkes eşit hale gelecek. Yaptıkları icraatleri ile seçim şansı sizlere sunulacak. Unutmayın ki bu krallığın tek bir lideri olacak ! En düşük oy alan ise soytarı olarak seçilecek ! Ekstradan harem ağası veya cariye gibi şeylerde olabilir.. Liste böyle uzar gider….

Oylama süresi: Yılbaşına kadar

Kullanabileceğiniz Oy Sayısı: 1 Oy

Seçim sizin ellerinizde…

Sosyal Medyanın Kralı Kim ?

Saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde oylarınızı kullanabilirsiniz. 

Lütfen oy vermeden önce elinizi vicdanınıza koyun şikesiz bir oylama olacağını canı gönülden inanıyorum.

Oy kullandıktan son https://spyhackerz.org/forum/ bu forumuda ziyaret edin çünkü sosyal medyacılar hakkında birçok analiz ve Sosyal medya hack için araç gereçler bulabilirsiniz, üyelik ücretsizdir. 

“” Mehmet Özdemirkol hile sebebiyle diskalifiye edilmiştir. “”

Dipnot:Eskiden sosyal medya’da tarih yazmış fakat şuan pasif halde olanları listeye dahil etmedik onları yerleri apayrı.. Örn: SkullZ,Unbalanced(Akı-Beyi) vs vs.

HackNews Ajansı Tüm Social Media Expertlere Başarılar Diler ! Sizi Seviyoruz. 

May god be with you all !