Asakir sahneye çıktı ve şovunu yaptı. İzleyenler ise mest oldu, onlarca aşk meşk sitesine indexi gömdü ! sitelerden gelen çığlık seslerine aldırış etmeden pompaya devam etti ve sonuç bafilenmiş onlarca aşk sitesi. Birileri adını subcu‘ya lamere çıkarmaya çalışsada durmadan icraat ile adından söz ettirdiği bir gerçek.

Asakir açıklaması: Ewo’yu siktikten sonra bir müddet kendime gelemedim bunun zevkiyle sarhoş olmuştum sonra ise artık başka sitelere kayma vaktinin geldiğini düşündüm ve aşk sitelerini hackledim, çünkü aşkıda aşık olmayıda sevmem. Bir hackerin aşk ile ilgisi olmaz, kalbimiz kapkara olmuş zaten. Getirin subları asakir abiniz hacklicek.

 

zoneler:

http://golgeler.net/shadow!Asakir!1 siteler: http://bebegiminsitesi.com http://asksitemiz.com http://burakveaylin.asksitemiz.com http://buseveilhan.asksitemiz.com http://busevekemal.asksitemiz.com http://cevhervemerve.asksitemiz.com http://denizvemucahit.asksitemiz.com http://ebruverahmi.asksitemiz.com http://elifveerdem.asksitemiz.com http://elifvelevent.asksitemiz.com http://emrevegamze.asksitemiz.com http://erayvemiray.asksitemiz.com http://erincveyesim.asksitemiz.com http://ferhanveruya.asksitemiz.com http://gamzebozkurt.bebegiminsitesi.com http://gizemveugur.asksitemiz.com http://kubilaydemir.bebegiminsitesi.com http://onurvesemsi.asksitemiz.com http://tuncvesevil.asksitemiz.com http://yunusvediser.asksitemiz.com http://ahmetveduygu.asksitemiz.com http://alirizavetulin.asksitemiz.com http://alivesena.asksitemiz.com http://aylinvemuhammet.asksitemiz.com http://berkanvebetul.asksitemiz.com http://cagatayveseyda.asksitemiz.com http://cevhervemerve.asksitemiz.com http://cigdemveaykut.asksitemiz.com http://davutveozlem.asksitemiz.com http://dilekveburhan.asksitemiz.com http://emirvezumrut.asksitemiz.com http://goncavesezgin.asksitemiz.com http://handeveahmet.asksitemiz.com http://hemreozdemir.asksitemiz.com http://hilalveoguzhan.asksitemiz.com http://isavemeral.asksitemiz.com http://ismailvedidem.asksitemiz.com http://iyikidogdunsen.com http://iyikidogsunsen.com http://mehmetvesibel.asksitemiz.com http://muzaffervekader.asksitemiz.com http://nesevecetin.asksitemiz.com http://onurveyagmur.asksitemiz.com http://orkunvenuray.asksitemiz.com http://ozlemveiris.asksitemiz.com http://ozlemvemirac.asksitemiz.com http://senaveali.asksitemiz.com http://serkanvekubra.asksitemiz.com http://yakupustun.asksitemiz.com http://yildizvehasan.asksitemiz.com