Genel, Gündem Haberleri, hack haber, Hackhaber

DeltaHackerz.com Kazığa Oturtuldu!

Hawk kod adlı hackera ait olan deltahackerz.com’un götünü yardılar! Yanlış duymadınız baya baya ikiye ayırdılar.

27 nisan akşam saatlerinde fsecurity.org owneri Nefarious tarafından yapilan saldırıda deltahackerz.com, gözlerini sanala yumdu.

Saldırı kayıtları:

https://spyhackerz.org/forum/threads/deltahackz-com-hacked-tum-yedeklerle.114736/

Yapılan saldırıdan sonra nefarious kod adlı hackerdan açıklama geldi

Ya yarram bi site açıyorsunuz demek adam gibi açın. Hostta 2.zip adında sc dosyaları bırakmak da ne demek??? Kaç yaşındasınız lan siz? 17 falan mı? Az büyüyün, şöyle açıklar bırakmayın. Yoksa ben de basarım o da basar bu da basar şu da basar. Kalite istiyorsanız fsecurity.org a gelin mına koduklarııım

Peki ilerleyen süreçlerde neler olacak? DeltaHackerz götüne giren kazığı çıkartabilicek mi? Çıkartsa da yayın hayatına devam edebilicek mi(utanmadan), devam etse bile başarılı olabilicek mi? Bunların hepsi merak konusu..

Hacknews tarafsız habercilik sundu

3 Comments

  1. Demek god nefarius 😀 six iyice kafayı yemişsiniz

  2. lamer bükücü

    hawk lameri sadece python bilen başka bi yarrak bilemeyen malın teki hack forumu açmış bide

  3. SERKAN BAHTİYAR

    Ya oğlum hepinizden dolayı hack forumu hacklendi halen daha türk hack forum sitelerini patlatmayın kaç insan bu siber güvenlik işine yöneliyor.

Leave a Reply

Crack Accounts admin panel bypass Tiktok hackleme sitesi Nulled Scripts Nulled Script ioncube decoder iphone sızma valorant hackleme Crack script Brute force programı Brute force yapma internetten para kazanma Evde para kazanmanın yolları Öğrenciler için internetten para kazanma yolları valorant combo Brute force programı Açıklı siteler SQL Açıklı siteler CMS Brute Force instagram hackleme sitesi instagram hackleme sitesi Hack forum Bahis scripti Hack sitesi Crack forum Crack forum Crack Crack Forum instagram hackleme sitesi instagram hesap kapatma instagram hesap kapatma formları instagram hesap kapatma method instagram faktör geçme instagram faktör kırma instagram telif scripti Instagram Telif Scripti 2022 instagram hackleme sitesi apili telif scripti Facebook Temalı Telif Scripti Hacklink