Bir önceki haberimizde Elithatz.com‘un nasıl duzlandığını ve kızlığının patladığı ile ilgili haberi yapmıştık ve Kaizer Soze denen hackerin bu icraatı gerçekleştirdiğini yayınladık ancak haber yorumlarına öyle iddialar geldiki hack alemini şok edecek cinsten !

Kendilerini becerdikleri söyleniyor

SPLOIT adlı Elithatz yöneticisi Elithatzın diğer adminleri ve kurucuları ile kavgaya tutuşmuş, kavga sebebini bilmiyoruz belkide dildo’yu paylaşamadılar o kısım çokta önemli değil, herhangi bir sebep olabilir. SPLOIT ise artık okadar öfkelenmiş ve sinir krizi geçirmişki ! hemen google açıp “hackers” yazıp karşısına çıkan birkaç hacker adına index yapıp Elithatz.com’a index atmış , yani zaten şifreleri elinde olan siteye index atmış !!!! Olaya bak !!!!

Nerden baksan tutarsızlık Nerden baksa ahmakça (!)

Bu olaydan sonra Elithatz ekibi dağıldı, ekip dediğime bakmayın zaten 3 kişi online oluyordu işte 3 kişi farklı yönlere gitti olarak algılayın. SPLOIT‘in geçerli bir sebebi yoksa ahmakça diyeceğiz buna ama bunu yapmak için gerçekten andaval felan olmak lazım, yani sebebi olmaz böyle birşeyin, anlaşamıyorsan yolunu ayıracaksın, sene boyunca yöneticiliğini yaptığın domaine yetki elinde diye indexmi atılır ? Ha eğer dediysen ya böyle sikim gibi sitemi olur, Türk hack alemine ne faydası var! yok olsun aQ , diye attıysa indexi yine hiç yoktan geçerli bir sebebdir.

SPLOIT Belkide sifonu çekmiş oldu..

Tarafsız olmak gerekirse gerçekten çöpten ibaret bir siteydi, yani boşu boşuna kendi zamanları gidiyordu, okadar gereksiz bir ortamdıki, belkide bu olanlar kendileri için en hayırlısı olmuştur, Elithatz uyeleri (varsa) , ilerde belkide SPLOIT’e böyle çöp bir ortamda zaman kaybetmekten kurtardığı için teşekkür bile ederler.

Varsayım ile haber yapmak istemezdik ancak Bu haberdeki yorumları okursanız bize hak verirsiniz, muhtemelen birşeyler yaşanmış ancak şuanlık bukadar bilgimiz var, gelişmeleri aktaracağız.