İlk Olarak Onları Tanıyalım !

Ayyıldız Tim, 2002 Yılında yeni zelanda’da Cedkan Bir Yafes tarafından kurulmuş olan ve günümüze kadar büyük saldırılarıyla vatani görevini en güzel şekilde yerine getiren kendi içerisinde sağlam bir hiyerarşiye sahip olan beyaz şapkalı bir hacker topluluğudur. 2004 Yılından günümüze kadar LEDÜN ABDAL’ın komuta ettiği bu kaliteli topluluğun imza attığı başarılar hiçte küçümsenecek şeyler değil.. Bu zamana kadar hack camiası içerisinde Ayyıldız Tim’e karşı oluşturulan ön yargıyı yıkmak için bu yazıyı hazırladığımızı belirtmek isteriz.. Şayet ne dereceli kaliteli bir hacker platformu olduğunu kimse görmezden gelemez ve gelmemelidir de…

Muazzam Operasyonları Nefes Kesti !

Ayyıldız Tim, Zamanında yaptığı; Donald Trump Operasyonunda, D.Trump’ın meclisine ait millet vekillerinin, senatörlerin, üst düzey bürokratların Twitter hesaplarına yönelik büyük bir saldırı gerçekleştirip Türk’ün gücünün küçümsenmeyeceğini adeta dünyaya haykırmış oldu.. Tabi bu olaylar olurken sözde vatan sever diğer hack grubu neyle ilgileniyordu merak konusu..Aslında bu konu hakkında detaylıca konuşmak gerek zira farklı konular da var.. Bu başlık altında Ayyıldız Tim’in gerçekleştirdiği operasyonları saymakla bitmez. Dünyaca ünlü haber ajanslarını hacklemesi mi dersiniz, Game of Thrones’un TV yayınını hackelemeleri mi dersiniz bunları internetteki kaynaklardan detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ayyıldız Tim 

Ayyıldız Tim’in her zaman kanunlarla hareket ederek iş yaptığını biliyoruz. Şayet bu şekilde içeri birçok dolandırıcıyı, vatan haini örgütlenmeleri, Veysel demir gibisinden kendini hacker olarak tanıtan ergenleri, Börtecine tim gibisinden Fetullahcı Terör Örgütü bağlantısı olan grupları kodese tıkmakta büyük roller oynadığını biliyoruz. Şimdi konu şu; Ortada iki hacker grubu var ve ikiside kendini vatansever milliyetçi olarak tanıtıyor.. Birisi vatanı için gecesini gündüzüne katarken, diğeri yan gelip yatıyor.. Fakat söze gelince ikisi de vatansever milliyetçi gruplar..Ayyıldız Tim ekibinin ortaya koyduğu emeğin tartışması dahi yapılamaz. Adamlar 15 temmuzda gecesini gündüzüne katarak çalışıp çabaladığına tüm Türkiye şahit oldu. Artı olarak adamlar bunun hakkında kitap bile yayınladılar..Bu arada 15 Temmuzun Siber Askerleri Kitabına Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.. Şimdi konumuza gelelim yaklaşık 2 yıl önce Ayyıldız Tim, börtecine grubunu örgüt yapılanması nedeniyle içeri tıkmıştı. Daha sonra 15 Temmuzdan yaklaşık bir kaç ay sonra Ayyıldız Tim, börtecineyle olan bağlantısını tespit edip . Ayyıldız Tim’in sözcüsü, Mehmet İshak Telli’nin birkaç röportajına denk geldik ve M.İ.Tellinin 15 Temmuz darbe gününde arabasına ateş edildiğini tespit ettik… Bunlar bir rastlantı olabilir mi ? Bir insan neden 15 Temmuz gibi bir günde, Ayyıldız Tim’in sözcüsünü ortadan kaldırmak ister ki ? Ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de söylediği gibi; “Vatanını seven görevini en iyi yapandır” bu zamana kadar görevini en iyi yapan bariz Ayyıldız Tim olduğu ortada… Bizler hacknews ajansı olarak hacker topluluğuna hitap ediyoruz ve sizlere de nacizane önerim Mehmet İshak Telli gibi adamların her zaman arkasında durun ve gerçek vatanseverlerin yanında yer alın.. Vatan hainlerinin değil.. Doğruyla yanlışı ayrıt edin.. ve daima doğru olanı savunun.. Doğruyu bilmenize rağmen gidip de yanlış olanı savunmayın.. Unutmayın yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış. Sizler yalancı olanın yanında yer alırsanız üzülen siz olursunuz..

Hacknews Ajansı Olarak Ayyıldız Tim Hiyerarşisine Mensup Olan;

Yıldırım Orduları Ekibine

57. Alay Ekibine

International Force Ekibine

Borde Berliler Ekibine

Terörler Mücadele Ekibine

Sosyal Medya Ekibine

ve Ayt’ye mensup diğer tüm dostlarımıza vatanına verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Ayyıldız Tim’e Ait Operasyonların Sadece Bikaçı !!!

Hacknews Tarafsız Habercilik Sundu