Sonunda buda oldu son 1 senedir dümbeleği birkaç kez sert şekilde vurulan Hackturkiye ailesinin bukez dümbeleği dayanmadı ve HeraklesEagle’ın sert vuruşuyla Dümbeleği patladı.

HACKTURKİYENİN İŞİ BU HACKLE BİRLİKTE TAMAMEN BİTTİ ! RESMEN DÜMBELEĞİ PATLADI

HeraklesEagle kod ismiyle nam salan hacker Hackturkiye.com ve TRmirror.com adlı siteye index atmak suretiyle hackledi ! son zamanların durdurulamayan ve gelişimeye devam eden hacker olan HeraklesEagle bu iki siteye İmhatimi.org adına index bastığını belirtti. Yılların efsanesi olan imhatimi düşmanlarına korku salmaya devam ediyor, bildiğiniz üzere daha öncede warezm adlı siteyide hacklemişlerdi sahibini ağlatmışlardı. Ayrıca HeraklesEagle daha önce başka lamerleride hacklemişti Bknz HeraklesEagle çok tehlikeli bir hacker olma yolunda ilerliyor bu bir gerçek.

İNDEXTEN DAHA AĞIR SÖZLER

HeraklesEagle açıklaması: Sadece zevk icin girilib hala Sanalda SM ci lamerlerin degilde GERCEK HACKER larin kaldigini gore bilmenizi sagladik en azindan SM den saglikli bir is yapdik.

Mirror kayıtları aşağıdadır, bunu Hacknews.org‘dan başka bir hack haber sitesi haberleştiremiyecektir zira götleri yemiyecektir o yüzden sadece hacknews’de öğrenebilirsiniz bazı icraatları.

http://archive.is/Tee3n

http://archive.is/CYRKg