Bok bile gübre olunca fayda verir. Sende hiç umut yok !

Yeralti camiasinda hicbir vasfi bulunmamasina ragmen her olaya burnunu sokan ve her ota boka laf atan sözde web piyasasinda saygin biri oldugunu düşünen, By_uMuT adlı teröristin eski yancılarından biri olan rezil bir insan, lamer bile denmeyecek türden biri conversely kodadli ebu cehil kılıklı salak, piyasanin en saygin ve en kaliteli linkcilerine kazık atmaya  ve hirsizlik yapmaya yeltendi.

Bir insan ancak bu kadar salak olabilir.. hani eger olur da böyle birsey yapacaksan gidip de piyasanin en akilli insanlarini seçmezsin yani  ? O isimleri bu haberde maalesef sizlere sunmayacağım şayet bu rezil insanin nickiyle piyasanin ustadlari olarak bilinen insanlarin nicki yanyana olmasi bile saygisizliktir.

Gectigimiz günlerde piyasanin üst derecedeki linkcilerin shellerini calip, kayıplara karışan conversely’e tokat gibi bir cevap geldi.

Link sahipleri yedekledikleri sheller ile linklerini temizleyip geri aldilar. Hemen ardindan conversely denen salağın link listesine dadanıp bircok shellini silip not biraktilar..

Bu shellere güvenip, shell çağırma modulune güvenip gelip bana atarmı yaptın?
seni tekrardan domaltıp sikiceğimi hiç düşünmedin dimi amına koyduğumun felfelesi seni.

KİMSE BENDEN ÇALAMAZ AMK

Silinip not birakilan sitelerden birinin örneği;

http://archive.is/Vgal6

Al conversely göt ağrısına iyi gelir.

Hacknews Aciklamasi: Bidahakine adam tokatlayacak olursan işi batırma. Gidip piyasanin en iyilerini dolandirmaya yeltenme. Cin olmadan adam çarpmaya çalışma.  Öyle yersin işte alnının ortasina yarrağı.

Hacknews Tarafsız Habercilik Ajansı Sundu