R10.net şaşırtıcı biçimde hack saldırısına uğradı ! sitelerinde böyle html çalıştıran bir kısmın unutulmuş olmasımı yoksa başka bir nedendenmi hacklendi bilinmiyor ancak herhangi bir data kaybı yada data gizliliğini ihlal eden bir sorun yaşamadılar sadece sub domainde bulunan bir kısıma meta kodu ile yönlendirmek suretiyle siyahbayrak.info adlı hackerler hacklediler. StabilBey kod adıylada biliniyor , okadar heyecanlanmışlarki indexe ad soyadınıda eklemiş.

AHMAK HACKERLER

Ancak biz şöyle bir konuyada değinmek istiyoruz ! atılan indexteki birtakım çocukca sözler dikkatimizi çekti “konuları baltalayanla müdahale edin” , “Abimize saygımızdan zarar vermek istemiyoruz” tarzında ve benzeri birçok öğüt veren akıl veren bir yazı yazılmış, açıkcası bu yazıyı okuyunca Hacknews.org olarak gülmeden edemedik ? siz kim r10.net‘e akıl vermek kim , veya ne türlü bir zarar verebilirdinizki ? insanda biraz utanma olur karakter olur =) subdomainini hacklediğin sitenin şuanki maddi değeri konusunda bir fikriniz varmı ? r10.net sahibi tarafından açılacak bir dava ile nekadar ağır bir tazminat cezası altına gireceğinizin farkındamısınız ? Şirket olan r10.net’i hackleyip ismini karalama yaptığınız için ve veriyi bozduğunuz için alacağınız cezaların farkındamısınız gerçekten ? bizce farkında değilsiniz ve bir avuç gerizekalı hackersiniz hatta hacker bile diyemiyoruz çünkü gerizekalıdan hacker olmaz, bu beyinsizlik ile hayatta işiniz çok zor gidip bir beyin nakli yaptırın.

StabilBey açıklaması: Piyasadan çekilelim dedik hek mek işlerini bıraktık ama ticaret yaptığımız yerde bize artistlik taslayan r10 yönetimine bir ders vermekten kendimizi alı koyamadık

HACKLENME DETAYLARI VE GÖRÜNTÜLERİ

https://web.archive.org/web/20200405171225

Hacklenen sayfa: https://analiz.r10.net/cekilis-araci/1586106535

Hacknews: Kusura bakmayın kimsenin arkadaşı değiliz bu yüzden gerçekleri yazdık.