ASOSYALHATUN YİNE HACKLENDİ

AsosyalHatun kod adını kullanan ancak kimliği daha önce defalarca deşifre edilen erkek olduğu ispatlanan hacker an itibarı ile bl4ckdewil tarafından feci şekilde hacklendi ! bl4ckdewil bir süredir ortalarda yoktu hatta alt tabaka haber sitelerince tutuklandığı bile iddia edilmişti ancak görüyoruzki kendisi hala burlarda.

İNDEXİ SOKTU ACIMADI ASOSYALE

bl4ckdewil‘in yazısından anladığımız kadarıyla Asosyal tarafından scripti kopyalanmaya çalışılmış ve buna öfkelenen bl4ckdewil Asosyalhatunu altına almış görünüyor, ve indexi adeta hazreti alinin kılıcı misali AsosyalHatuna sokmuş.

bl4ckdewil’in sarısıcı açıklamaları:

cümleten selamun aleyküm.  .us ve .org uzantılarıyla geçtiğimiz sene birşeyler yapmaya çalışsak ta sonrasında icannin engeli gerek hayatın yoğunluğundan ötürü kapatmıştık.  o günden bu yana hackle vs uğraşmıyorum. tanıdık arkadaşlar mesaj atmıyor açmışsınız hayırlı olsun vs diye fakat reel hayatın yoğunluğundan ötürü ilgilenecek vakit bulamadığımdan forum abim olan @Nicx in yönetiminde şuan dostlar. ben de fırsat buldukça girer özlem gideririm diye bi üyelik açayım dedim.

legal olarak ekmeğimizi kovalamaya çalışsak ta asosyalhatun nickli gerçek ismi emirhan olan bazı gerizekalılar kuş kadar aklıyla ekmeğimize taş koymaya çalışıyor. bu arkadaş özel yazdırmış olduğum ve legal işimde kullandığım özel tasarımı çalıp üstüne düzgünce sormaya gittiğimde görüldü atıp aklınca kendini birşey sandığından ötürü merhaba konusu boş kalmasın dedim , yol üstünde bir uğradım 

http://www.weboje.com

https://mirror-h.org/zone/2599681/

http://archive.is/7x0X0

konuyu da bilerek çöp kutusuna açtım , arkadaşın hakettiği yer burası daha fazlasını yapıp prim vermeye gerek yok. fazla ötmeye devam ederse tckn , adres ve isim soyisim gibi birçok bilgisini atar geçerim. cümleten iyi forumlar , forum da hayırlı olsun

https://www.headshotz.co/konu-selamlar-asosyalhatun-salagi-hacked.html