BOOMMMMM!!! NOLDU ?

ZAR PATLADI 😀 😀

Geçtiğimiz günlerde ajansımıza haber gönderen (sonra inkar eden KORKAKLAR) ve haber içeriğinde açıldığından beri tek bir hack saldırısına uğramadıklarını ayrıca bu sebeple güvenlik işini ne gadar iyi yaptıklarını anlatmaya çalışan Elithatz ekibi’nin ZARI PATLADI ! ve HACKLENDİ ! boru gibi index yedi.

KORKAK ELİTLERİ ELLEDİLER

Tabiki kim patlattı ? isim yabancı değil ! o kişi RootAyyıldız !! nerde övünen kasılan ekip varsa tek tek zarlarını yırtıp geçiyor ve arkasında çığlık çığlığa feryatlar bırakıyor. Biz patlattığı siteleri haber yapmaya yetişemiyorken o adeta mitralyoz gibi bam bam bam çakıyor ! çaktıkça çakıyor, ve bir hack sitesi daha çöp siteler kervanına katılıyor, ancak bu durum RootAyyıldızın bir orospu çocuğu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

ROOTAYYILDIZ KİMDİR ?

ROOTAYYILDIZ ACIKLAMASI: biraz kendilerinde özgüven patlaması hafiftem dokundum ilerde köküne kadar dokuna bilirim “SM ÇEKİLMEMİŞTİR” bunuda belirterlim ipneler havalamasın havlasada çıkta tin yani
http://archive.is/Z23Dq
https://www.youtube.com/watch?v=mJFgx6kq6yQ

Çerez niyetine bir siteyi daha ezdi

http://sabote.org/ http://archive.is/EeP5P https://mirror-h.org/zone/2595625/

Hacknews.org açıklaması ve öğüdü: Eğer tek başınıza ayakta kalmak istiyorsanız korkaklığı bir kenara bırakmanız gerekiyor yoksa hayatı sadece seyredersiniz.