RootAyyıldız kod adı ile tanınan ve bir süredir hack aleminin en çok konuştuğu hackerlerden biri olan (iyi ve kötü farketmez sonuçta konuşuluyor) ünlü hacker 2 hack forumunada saldırıda bulunduğu ortaya çıktı ! YER6.ORG ve KOSWOG.COM saldırıda bulunduğu forumlar zaten hack aleminin yüz karası siteler olduğu için, RootAyyıldız’ın her verdiği zarar türk hack alemine puan olarak yazar, kendisini bu konuda tebrik ediyoruz.

RootAyyıldız ve aSENSE birlikte çok sağlam icraatlar gerçekleştirdi, ama başrolde RootAyyıldız olduğu görülüyor.. RootAyyıldız aSENSE’nin onurunuda kurtarıyor helal olsun diyoruz.

ROOTAYYILDIZ OLGUNCA KONUŞUYOR

RootAyyıldız herzaman için tek hedefinin icraat yapabilmek olduğunu açıkladı, hack aleminde bulunupda icraatsız olanların hacker olmadığını belirtti ! madem hackersiniz icraat yapın diye çağrıda bulundu. Kendisinin sevilmemesinin tek nedeni ise birçok hackeri hackleme başarısı gösterdiği için sürekli sevilmeyan insan konumuna düştüğünü açıkladı.

ASIL BOMBA HABERE GELİYORUZ

ROOTAYYILDIZ ZAYIFLADI

Birçok kişi kendisi ile uğraşıp kilolarıyla dalga geçmişti ! Utanmadan hemde ! ancak artık sanırım kimse dalga geçemeyecek zira bize yolladığı resmi inceledik ve baya kilo verdiğini gördük ve bunu ispatlamış oldu bu yüzden kendisine yöneltilen “AYI” lafıda boşa düşmüş oldu. Yaz sezonuna kadar muhteşem bir fizikle girmeye kararlı olduğunu gördük, sürekli body building çalışması ise nekadar azimli olduğunu gösteriyor gerçekten tebrikler.

Hacklediği siteler ve ispatları aşağıda.

Lağım sitelerine indexi feci saplamış.

https://Koswog.com

https://archive.md/OYFrj

http://yer6.org

http://www.zone-h.org/mirror/id/33161587

https://mirror-h.org/zone/2517868/