Cheis kod adıyla bilinen sosyal medya hackerinin adı bukez dolandırıcılık ile anılıyor, dolandırıcı olduğunu bugüne kadar yakın çevresinden saklayan, ancak geçimini dolandırdığı haram paralar ile idame ettiren Cheis adlı hacker bukez üç kuruş için kendini ele verdi ! Letrx adlı hackeri dolandırdığı ortaya çıktı ve Letrx zorluklarla kazandığı paraların Bir yarım akıllı tarafndan tokatlanmasını hazmedemedi ! Letrx uçan paralarının ardından ağlarken çenesi titredi ama yinede hakkını aradı ve Cheis’i ifşa etmeyi başardı ! Cheis için artık yolun sonu gibi..

LETRX HERŞEYİ AÇIKLIYOR

Selamlar arkadaşlar ifşa bölümünde 2. Kişimiz Cheis (İsmet) denen kişi ve ortakları, hemen detaylara geçelim. İlk önce benden parayı isteyen sonra para gelmedi diyip saat 00:30 olmadan uyuyan velettir. Annesi galiba bu saatte uyumasını istiyor herneyse hemen konuya geçelim. 69K lık instagram hesabı satın alacaktım tabi güvenilir dedik forum arkadaşımızdan alalım dedik ama adam bizi enayi sandı. Hemen ss’lerle kanıtlarımızı gösterelim.

Dekontlar ve ss’ler

https://hizliresim.com/OrGEnZ

https://hizliresim.com/GZd3Q2

https://hizliresim.com/4pE02L

https://hizliresim.com/EOX3qB

https://hizliresim.com/mXQEzZ

Açıklama : Evet arkadaşlar İsmet denen aptal orospu evladı benden parayı aldıktan sonra fakir orospu evladı yemek yemeye mcdonalds‘a gidiyor fakir orospu. Bunun gibi veletlere para karşılığında hesap almayın. Birde amiral diye velet kankası var dolandırıyorlar herkesi. Bunun gibi aptal orospu çocuklarına inanmayın. -Letrx

Kız ismet kanıtları görünce..