Geçtiğimiz yıllarda bilgisayarına rat atılan ve angelina jolie pornosu izleyip, masturbasyon yaparken screenshotı alınarak ifşa edilen Mr.shade(M3T4L) kodadlı hacker’a geçtiğimiz saatlerde büyük bir saldırı yapıldı !

Ajansımıza gelen haber neticesinde; İnternet ortamında büyüklerine saygısızlık ettiği gerekçesiyle Mr.shade yıllar öncesinden hedef alınmış ve beklenmedik bir ani atakla shade’nin wolfteam hesabına bir saldırı gerçekleştirilmiş.. Bu neticede shadenin temelli olarak 2 yıldız rütbeli wolfteam hesabı ismi bilinmeyen bir hacker tarafından kim vurdu’ya gitmiş oldu.

Bu haberin hemen ardından ajansımıza Mr.Shade(M3T4L) ismiyle gönderilmiş bir açıklama bulunmaktadır. Olduğu gibi aşağı bırakıyoruz.

Mr.Shade’den Açıklama

Arkadaşlar tamam güldük eğlendik ama yeter.. Kim yaptıysa bunu çok ciddiyim hemen geri versin amk 540 günlük uzas legend vardı, ateş ve barutun ekipmanlarını yeni dizmiştim. Ortağımla birlikte kullanıyorduk hesabı, birgün baktım hesaba girmiyor,giriş yapmaya çalışıyorum “şifreniz yanlış” diyor… 30 dakika düşündükten sonra şifremin değiştirilmiş olabileceğine kanaat getirdim hangi orospu çocuğu yaptıysa çıksın. Sizin yüzünüzden ortağım tarafından engellendim. Çocuk beni rahat bırak deyip engelledi amk ! vicdansız köpekler VERİN DİYORUM VERİN LAN VERİN !!! YENİ NAKİT ATTIM OROSPU ÇOCUKLARI VERİN !

Hacknews Açıklaması

Değerli okurlarımız. Zaman zaman bu tarz kayıp-ilan gibisinden içeriklerimiz olacaktır. Hacklendiyseniz ve hesaplarınızı bulmak istiyorsanız shade’nin yaptığı gibi haber ajansımıza kayıp ilanı verebilirsiniz.. Bir nevi Hacknews kayıp hesap bürosu gibi gibi..

Tarafsız Habercilik