ATARLI MIRROR SİTESİ CEZALANDIRILDI ! 

Hackturkiye.com adlı lamer sitesine ait olduğu bilinen trmirror.com adlı mirror kayıt sitesi Cute ekibi tarafından hacklendi.

Cute 25421410212015 kez gücünü tekrar göstermek zorunda kaldı. Atarlanmalar bir film kesidi gibi hep farklı şekilde ancak sonları ise hep aynı indexle bitiyor çok enteresan. Efendi gibi durup hacklenmemek varken nedir bu özgüven..

TRmirror.com çok gider yapıyordu..

Özellikle son günlerde herkese meydan okuyan mirror sitesi kullandığı seditio scriptine güvenmişti vede hosting sunucusuna ! tabi bilemezdi Cute’nin sunucuyuda şaha kaldıracağını.. Sunucusuyla birlikte kucağa alındı ve kucakta zıplatıldı, sonra yere yatırıldı birde öyle üzerinden geçtiler. SQL , Script ne varsa perişan şekilde Leak edildi piyasaya.

Daha öncede sql saldırısına uğrayan ve veritabanında hackerlerin ip nolarını kayıt eden bu gereksiz sitenin ortadan kaldırılması türk hack camiası açısından son derece isabetli olmuş görünüyor.

Mirrorları ve Çekilen Database

http://www.zone-h.org/mirror/id/33054591

http://archive.is/bg9kM

https://mirror-h.org/zone/2460382/

http://aljyyosh.org/mirror.php?id=224695

Çekiken Log Datası eklenecektir…

HackNews Açıklaması

Hackturkiye adlı eski bir siteden bu tarz amatörlükler beklenmeyen birşeydi ancak sanırım şuanda türk hack camiasının durumundan habersizler, ve racona ters şekilde atarlanmalar kendilerine yakışmıyor , sonuçta eski bir sitesiniz böyle yanlışları ilk sizlerin yapamaması gerekli.

 Belki klasik olacak ancak görüyorsunuz elin oğlu acımaz !