Günler geçmiyorki sosyal medya heckırları türemesin ve bizimde ayarımızla oynamasın..

Her ortamda kendini Layne ekibinden biri olarak tanıtan, Barut Layne’nin, Öğlen saat üç sularında infazına karar verildi.

Sosyal ortamda küçük çocukların paralarını dolandıran Barut kodadlı cibiliyetsiz salağın web ortamına girmek istemesi ve hack forumu açması sebebiyle z3r0fy ve w0rnix kodadlı hackerları adeta deliye döndürdü !

w0rnix kodadlı defacerin sunucuya 10 dakika içerisinde erişim sağladığı söylense de z3r0fy’ın sunucuyu 1 dakika 55 saniyede bypassladığı belgeler ile kanıtlanabilir halde…!

Hacking platformlarından olduğu kadar uzak durmaya çalışan w0rnix, Barutun üzerine adeta bir hamamböceği gibi bastı.!  Yanlış anlaşılma olmasın tabikide çıplak ayakla basmadı. Terlik giyip öyle bastı. Bu ağır darbeler altında kalan barut layne adlı salağın can çekişmeye başlamasıyla son darbeyi z3r0fy yaptı. Barutun üzerine bir kere de o bastı…

ama öyle bir bastı ki, böceğin beyaz kanı götünden çıktı ! Barutun can çekişme sesi buraya kadar geldi.

z3r0fy indexde; Siz, daha benim kakam geldi demeden ben size “SEN SIÇ” diyecek kıvamdayım. gibi açıklamalarda bulundu

Ayrıca, Barut Layne forumunu açtıktan sonra “shell atabilene helal olsun” diyerekten bir açıklama yapmasına rağmen, indexi yedikten sonra kuduz köpekler gibi kudurmaya başladı ! Ağzından köpükler fışkırdı ! KÖPÜRÜRSÜN GLUK GLUK GLUK !

Ekran görüntüleri:

Tüm bu rezaletler yetmezmiş gibi “size cpaneli ben verdim, öyle bastınız” gibi iftiralarda bulunan baruta karşılık z3r0fy, sunucunun bypasslandığını kanıtlar nitelikte bir video paylaşarak adeta barutun ağzına verip daha fazla konuşmasına engel oldu !

Videoda’dan da gözüktüğü gibi, z3r0fy’ın CloudLinux(.cagefs) firewall bulunan bir sunucuyu 1 dakika 55 saniyede bypasslayarak guinness dünya rekorlar kitabına girip, barutun kitabını si…

Mirror Kayıtları:

https://turksibermafyasi.org/

http://archive.is/ooHW1

https://mirror-h.org/zone/2446075/

Hacknews Tarafsız Habercilik AjansıAraştırma ve Paylaşım Merkezi Sundu !