Yılların hack siteleriden olan ve daima her dönem yüksek üye kapasitesi ile forumculuk işinin hakkını veren TURKHACKTEAM.ORG 12 yıl sonra tema değişimi yaptı. Yeniliklerin bununla sınırlı kalmayacağı ve rütbe sisteminin değişeceği konuşuluyor, artık turkhacteam forumunda komutanım muhabbetlerinin sonlandırılacağı ciddi şekilde konuşuluyor ve Üyeler tedirgin.. 

Tema değişimine üyeleri inanamadı, acaba yanlış siteyemi girdik diyip sayfaya f5 çektiler ama nafile artık tema gerçekten değişmişti. Eski temaya yıllardır alışan üye kitlesi bu yeni temaya alışmakta zorluk çekti, açıkcası kimisi beğendi kimiside beğenmedi.

Kimisi tasarımın gözlere oldukça zararlı olduğu görüşünde..  Kimisi ise zamanla alışabilinecek bir tasarım olduğunu ve yıllar sonra gelen bu değişimin zarar vermeyeceğini zira 10 yıldır sitede tek bir geliştirme yapılmadığını ve bu değişimin güzel bir başlangıç olduğunu savunmaktalar.

Hacknews.org olarak yorumumuz: Tema biraz r10.net temasının dark hali gibi geldi bize, muhtemelen aynı tasarımcılara yaptırılmıştır, ciddi anlamda benzerlikler var, hem forum mesaj kısmı olsun profil olsun birebir aynı görünüyor, hayırlı olsun diyoruz .