Sanalın eski ve bilindik isimlerinden olan; AsakiR kodadlı defacer, Root Team’in önceki günlerde açtığı hack forumuna mızrak gibi bir index sapladı ve patronun kim olduğunu tüm sanal aleme kanıtladı…

Root Team‘in forum açmasına karşı sinir küpüne dönen Asakirin kulaklarından duman çıktığı ve gözlerinin kıpkırımızı olduğu söyleniyor. Asakirin bu siniriyle, kontrolsüz gücü de kendisiyle birlikte getirdi ve root kardeşleri falakaya yatırdı..

Asakir’in attığı indexde birşey dikkatimizi çekti ki; Index içerisinde; vampir roota çok feci laflar koyulduğunu farkettik..

Asakir Says: ~ Root Lamerleri Sakin Eve Gelmeyin Annelerinizle Isim Var 😉 
Asakir Says: ~ 5 TL’ye Domain Satmak Icin Bana Gotunu Siktiriyodun Ya Ibine Vampir Neyse Cocuklari Pistten Alalim 🙂

Vampir Root’un 5 TL’lik domain için götünü verdiğini öğrendiğimizde şok olduk fakat gerçeklerin acı olduğunu ve hayatın gerçeklerini öğrenmek herkese şart olduğunu belirtmek isterim.

Asakir, Root Kardeşleri Sex Kölesi Olarak Mı Çalıştırıyor ?

Bir duyum aldık ve söylenenlere göre Asakir kodadlı azılı hacker; Vampir Rootu, Yusuf Rootu ve Orçun Rootu terkedilmiş bir depoda sex kölesi olarak çalıştırmaktaymış. Root Kardeşlerin elleri kolları ipler ile bağlı olduğu için henüz bu konu hakkında bir açıklama yapamadılar. Zaten yapamazlar çünkü ağızlarıda dolu…

Mirror Kayıtları !

https://root-team.biz/index.php

https://mirror-h.org/zone/2128137/

http://www.zone-h.org/mirror/id/32387486?hz=1

HackNews Açıklaması; Üzülmeyin be root kardeşler… Unutmayın ki pornostarlar da sikişe sikişe ünlü oluyor…

HackNews Tarafsız Habercilik Sundu