Gönül isterdi ki, 11 Ayın sultanı olan Ramazan ayı içerisinde böyle bir haber yazmayalım ve kimsenin kalbini kırmayalım. Fakat bazı andavallar var ki, insanları salak yerine koymaya çalışmakta kararlı..

Konuya kimsenin arap kalmaması için, kısaca size bu AsosyalHatun yani sözde ceren adlı arkadaşımızın kim olduğunu anlatmak ve sanaldaki vasfından bahsetmek istiyorum.

Asosyal Hatun nicki ile sanalda bulunan sözde bir bayan arkadaşımız…  2016-2018 Yılları arasında, aktif olarak piyasada hack yapmaktaydı… Nasıl mı ? Bir hackerin yapmaması gerekn tüm onur kırıcı şeyleri yaparak….. Yani kısaca, dişiliğini kullanıp, insanlığından olarak.! Sanaldaki insanlardan shell,tool,method vs dilenerek bir yerlere gelmeye çalıştığını kime sorarsanız sorun doğrulayacaktır….. 

Daha sonra ne oldu ? Asosyal Hatun patlama yaşadı.. Tanımayan kalmadı. İsmi ile çoğu hack platformunda tanınır hale geldi.. Haber ajansları, nerdeyse her hafta asosyali yazıyordu.. ve AsosyalHatun nickinin arkasındaki gerçek isim yani MR.HASAN bu olaydan rahatsız oldu… Hasan artık asosyal nickini sanaldan def edip, bütün başarıyı kendi üzerine çekmek istiyordu… Çünkü hasan bile bir fake hesabın bu kadar işe yarayacağını düşünmemişti…

Hatırlıyor musunuz.. MR.HASAN sözde asosyalhatunu deşifre etmişti.. Asker bir kardeşimizin üzerine yıkmıştı tüm suçu… Heh hatırladınız mı… Hatırlamadıysanız Kardeş haber ajansımız olan LamerHaber linkini şuraya bırakalım…

https://lamerhaber.com/2018/11/11/asosyalhatun-desifre-edildi-bakin-kim-cikti/

Hasan adlı arkadaşımızın tam bir komedi olduğunu belirtmek isterim… daha önceden kavgalı olduğu ve hiç sevmediği birisinin üzerine suçu yıkmak istedi ve başarılı da oldu.. Sözde asosyalhatunu deşifre etti ve asker bir kardeşimizin; huzuruna engel oldu…

Sözde Hasanın ifşa ettiği bilgiler;

https://paste.laravel.io/ccaddc5d-6197-4b55-b05b-e06b3e6cdc6b

Sizlere Hasanın aslında asosyalhatun olduğunu anlamanız için birkaç fotoğraf göstermek istiyorum..

Bu AsosyalHatunun 2017 yılında kayıt olduğu AYT hesabıdır… Konu içerisinde Mirror scripti tanıtıyor…  AsosyalHatunun kendine ait bir mirror sitesi olduğunu belirtmek isterim….

Asosyal Scriptini forumlarda paylaştıktan iki gün sonra Asosyalin mirror sitesi hackleniyor.. Kim tarafından ? MR.HASAN tarafından 😀 tam cringe bir olay..

Asosyalin Githubdaki kullandığı profil resmine bakıyoruz..

Evet bu fotoğraf asosyalin githubdaki resmiydi…

Şimdi de MR.HASAN’nın SpyHackerz forumundaki üyeliğindeki profil resmine bakıyoruz..

Hmm… Çok ahmakça değil mi ? 

Evet bende sizin gibi düşünüyordum ve MR.HASAN’a bu konu hakkında biraz soru sordum.

Hasan, Bu profilindeki fotoğraf, Asosyalin githubdaki aynı profilindeki bebeğin aynısı değil mi” dediğimde, Hasan hırçınlaşmaya başladı… O kadar uydurma bir yalan attı ki, resmen akıllara zarar..

“ceren(asosyal) ile aramız iyi değil, Fotoğrafdaki bebek benim yeğenim..Ceren’de çok tatlı bulduğundan dolayı kendi profil resmi yapmış” gibi bir yalan uydurdu..

Aradan iki gün geçer geçmez, Asosyalin githubdaki profil resmi değişmiş… Hmm Neden değişti acaba 🙂

Şimdi sana soruyorum eyy annesiz hasan… Neden bunca insanı kandırıp, onlara umut vaadedip, zamanlarını ziyan ettin. Neden suçsuz günahsız bir askerimizin ismini karalayıp, yaptığın bütün şeytanlığı onun üzerine yıkmaya çalıştın. Neden bu kadar kişiyi ahmak yerine koydun. Neden ADAM gibi kendin olmayı tercih etmedin.? İnsanların sana hakaret emesi hoşuna mı gidiyor ?

Hiç mi düşünmedin, birgün bu olay ortaya çıkar diye ? 

Hiç anlamayacağız zannettin öyle değil mi ? 

Sen kendini sözde çok akıllı zanneden koca bir ahmaksın… Kendine ait tek küçük bir başarın dahi yok. Ateş olsan, cürmün kadar bile yer yakamazsın. Sen bu kadar insanı salak yerine koyduktan sonra sana artık merhamet YOK !

Ek not: Bu annesi hakkında söylentilerin dolaştığı MR.HASAN ‘ın web siteside bu hasanatilan.com , hasanatilan.com.tr adı ve soy adı ile domain almış.. Hasan Atılan Google amcada bu keywordleri aratırsanız zaten asosyalhatunun aslında kim olduğunu bu zamana kadar nerelere takıldığını websitelerini görebilirsiniz.

 

HackNews – Tarafsız Habercilik Sundu.

Hayırlı Ramazanlar