Yüce Tabiat Ana’nın Bereketi üzerinize olsun..

Günler geçmiyor ki Şizofren hacklenmesin ve bizimde parmaklarımız boşu boşuna bu klavyenin üzerindeki tuşlara basmasın. 

Ama gelin görün ki hackleniyor ve bizi de yormayı tercih ediyor. 8-9’dan fazla sayfası olan, hiçbiri sayfasını tutturamayan, Şizofren adlı warezci şahısın sitesi; FarelWarock Adlı defacer tarafından akşam saat sekiz sularında hacklendi !

Peki ya sonra ?

Sonrasını herkes biliyor… Şizofren, imamhatipli kızlar gibi ağladı vs vs. Fakat asıl altını çizmem gereken kısım şurası; Bu saldırıdan sonra FarelWarock adlı saldırgan Banyodaki bornozunu giyip, eline sıcak çikolatalı sütünü alarak, Penceresinde istanbul manzarasını izleyerek kötü adam kahkahasını ATMADI

Normal şartlarda bunu her defacer yapardı ! Ama farel bunu yapmadı.. Garibimize gitti doğrusu… 

Saldırıdan sonra olayı gerçekleştiren saldırganımızın yanına uğradık ve konu hakkında açıklama yapmasını istedik..

 Birileri gene gotten yemeye alisiyor.
Yine bir heykir filminin daha sonuna geldik.
Sikis oyle degil iste boyle yapilir. Kamil seni sevmem, etrafimdakiler de sevmezler. Olmayan bilgin ile milletin sikini dasagini yalar gecersin. Biz buna goz yummayiz. 🙂 Tema, SQL, Full Backup alindi. İstediğin kadar uzaklas. Biz her yerdeyiz.
Siradaki kim mi? Sshh. Bekleyin. Siteyi hedef belirledikten sonra sunucuya girmem 4 dakikamı aldı. Hedef siteyi bypasslayıp index atmam ise 1 dakikamı aldı. Yani 5 dakika içinde gerçekleşen hızlı bir sikişti. Şizofrenin tadı damağımda kaldı açıkcası.

http://nulledscript.co/

http://archive.is/FD43F

HackNews Duyurusu; Ajansımız tekrardan aktif !

-Tarafsız Habercilik-