Son yıllarda en iyi hacking platformu ödülü almış olan Spyhackerz adlı hacking & security grubunun mensubu olan Mr.Ömer, bilgisayarının ekranından lamer analizi yaparken gözüne teknopatron.com adlı forum takıldı ! Mr.Ömer, gözünü kararttı ve bu operasyonun sadece 45 dakikada bitirmek zorunda olduğunun farkına vardı ve öyle  de oldu ! Mr.Ömer, teknopatron.com adlı lamer forumunun adeta içinden geçti ve bunu porno içerikli filmlerin süresinde olduğu gibi 45 dakikada yaptı… Ömer, havada 4-5 posta attıktan sonra, penisini bir kuru peçete ile temizleyip, sikişe kaldığı yerden devam etti ! Mr.Ömer, lamerlerin adeta ızdırabını sikti ! Tecavüz ede ede lamerlerin amını follofoş etti ! Kodumun veledlerini adeta şaha kaldırıp, yerden yere vurdu !  Mr.Ömer‘in saldırı esnasında ağzından duyduğumuz sözler şu şekildeydi “Evet işte böyle” , “Yalamaya Devam et Shade” , “Sen kimin orospususun bakalım”  

Bir İddia var ! 

Teknopatron.com adlı forumun sahibi, Mr.Shade oluduğu düşünülüyor !  Ki eğer öyle ise bu durum bizi şaşırtmadı… Herzamanki gibi kendini rezil etmeyi başaran karaktersiz insanlardan biri için pek şaşırtıcı iddialar değil zaten…

Mirror Kayıtları:

https://www.teknopatron.com/

http://archive.is/dRHFv

http://archive.is/1MYpa

http://archive.is/DWeWQ

https://mirror-h.org/zone/1987775/

HackNews Açıklaması: Baba parası ile açılan forum index yemiş veya yememiş zaten 1 ay sonra kapanacak olan domain ile sağda solda polat alemdarlık yapan küçük dostlarımıza şunu belirtelim… Spyhackerz, taze götleri sikmekten daha çok zevk alıyor. Mr.Shade, sana tavsiyemiz, siktir git bruteni açıp windows serverde /etc/passwd çekemeye devam et ! Bundan sonra böyle göte böyle yarrak…  Mr.Ömer‘i bu saldırısından dolayı tebrik ederiz….

HackNews 7/24 Tarafsız Habercilik Ajansı Sundu