hack haber, Hackhaber

1 Yeni lamer sitesi ve 1 hacker sitesi online

Sanal aleme biri lamer sitesi omak üzere  toplamda 2 site daha merhaba dedi. Hack sitesi çöplüğüne 1 yeni çöp daha eklendi, birinin başarılı olma ihtimali sıfır bile olsa kendilerine hacknews.org olarak başarılar diliyoruz.

HACKER SİTESİ

criminalz.org

Açıklaması: Yeni forumumuzu açtık daşaklı babayiğitleri foruma bekliyoruz saygılarımla…

 

LAMER SİTESİ

Siberatak.org

Açıklaması: Hacking,Carding,Warez ve Daha fazlası ile yayın hayatımıza başladık. Çok büyük faaliyetler gerçekleştireceğiz.

31 Comments

 1. Şerefsiz Mectruy Niye Boktan Haber yapıyon :d

 2. Beyler bu insanlar bende dahil , yapa yapa öğrenicek.
  30 50 tane forum açsa dahi. her yenisinde bir başka berki acık bırakıcak ama en sonunda
  tam anlamıyla bi forum açmayı becericek.
  berki farklı nicklerle berki aynı nick ile berkide farklı hedefler ile.
  bu bütünleme bi yanlış tır. onu söyleyim adam aklı paylaşım yapın milleti eleştirmenize birşey denmez fakat.
  2 forumu aynı çatı altında paylaşmayın.

 3. Bu kemalin açtığı kaçıncı forum la

 4. CxRoot

  Niye lamer diyorsun ? Sen bu işlere başlarken neydin anadan doğma profesyonel heçker mi abisi sikik sikik haber yapacağına siktir git biraz edep dersi al aptal herif takıldığin yer neresi profesyonellerin yeri mi ? öyle olsaydı şuana kadar Cyberizm ananızı sikmezdi Spy da index yemezdi kimse profesyonel degildir kimseye lamer deme kardeş sana tavsiyem bir gün benim gibi biri gelir madem lamerim sen nesin sen ne yaptın icraatlarini göster dediği zaman SİK gibi kalırsın.

  • Nobody

   edep dersi al diyip küfür etmek 🙁

   • CxRoot

    @Nobody sana ne oluyor laa yarrrrrraaam siktir büyüde gel edep dersi diyor bir de ananı cam agazinin altında siktigimin salağı seni

 5. ~x0

  Mec ne heykırsınızdır siz şimdi demi. O sikimsonik sitede en fazla 3-5 tane sağlam eleman var gerisi çer çöp. Anca olsun saçma salak kişilere saçma salak yetkiler verip veletleri foruma topla… Sql Map, Metasploit çekerek icraat yaptıklarını sansınlar 😀 Ha şimdi diyeceksin sen kimsin niye adını duymadık. Gerçek adımı kullanmıyorum ama bu işten senin sitedeki elemanlardan bin kat daha iyi anlayan birisyim.
  Şimdi adamsın ya silersin yorumu 😀

 6. hayla anlamadınız mı ? SpyWare Nicki ile yeni üyeymiş gibi konu açılmış bu adam norslara bastı veya BaY uMuT bastı desek, gene bunun altından umut cıkacak intikam aldım diye rez alın 😀

 7. Mr.Shade

  Mec korkma arkanda ben varım başlığı deiştirmene gerek yokdu yeni ikiside lamer amk

  • ~x0

   Shade H4 de iyi zırlıyordun rütbe rütbe diye 🙂 Hack çoluk çocuk işi umrumda değil kurucu arkadaşım yardım istediği için geldim.

   • Mr.Shade

    Kes be yarrak kafalı oç kemo benimde arkadaşım ayrıca

   • ~x0

    http://h4ckarea.info/
    Sırf basın diye ayakta bu site yoksa kapatırım. Hodri meyden basarsın görürüm 😀
    Bu arada onun bunun yazdığı wordpress, xenforo gibi scriptlerle millete sallamam ben script tamamen bana ait. Kolay gelsin

 8. yiyin birbirinizi amk

 9. salın çocukları zatn yakında basarlar

 10. Mectruy bu yaptığın muamele karşısında anneni saygıyla tebrik ettim, Kendini hacker falanmı sanıyorsun sen ibne ? , Hacker isen Siberatak.org bugün atıcağın indexini göreceğim. Sayın *Hacker bozuntusu* , Biz hiçbir zaman hackeriz de demedik , demeyeceğizde. 2 Terim öğrenip kendine heykir diyenlerden değiliz.

 11. Mectruy Bizi ne Hacker , Nede Lamer kategorisinde Gösterme Kategori sadece Boş olsun okeymi ? Adam sandık haber attık çekemeyeceksen silebilirsin haberi cnm 🙂

  • Comment by post author

   Sayın Atakbey ben sadece editörüm. Kurucumuz ile sorununuz var ise bu durumun bizimle ilgisi nedir ?

   Mesala sitenizde Carding yapıyorsunuz ve bu türk adalet sisteminde 5 yıldan başlayan bir hapis ile sonuçlanacak suç anlamına geliyor ama bunun farkında bile değilsiniz. Bize aşağıdaki ip numarasından haberi göndermişsiniz, bu haber sitesini siber suçlar ile mücadele takip ediyor. Yarın birgün ip adresinizi emniyetten isteseler büyük sıkıntı yaşamazmısınız. Bakın vpn bile kullanmadın haber gönderme acemiliğini yapıyorsunuz.
   88.253.xx.xx

   Sayın AtakBey kişiliğinize herhangi bir laf ve imada bulunmadık, lamer olmanız sizin kişiliksiz olduğunuz anlamına gelmez, sadece hacker olamadığınız ancak ilerde belki olabileceğiniz anlamına gelir, bunu umarım göz önüne alırısınız.
   Selam ve Dua ile esenlikler dilerim…

   • Sayın Editor Markadaş seni kınıyorum dostum Birbirimizi siber suclara satacak adamlarmıydık biz yapma böyle :d

 12. Tornado

  Asakir adlı yetme orospu çoçuğunu bekliyorum 😀 bunu kim sike sike adam yapmış ? bunun yaşı kadar benim daşşağım var lan mq hayırdır lan size ?

 13. Atak

  önce iki lamer sitesi de sonra haberi değiş

  http://archive.is/8XjzW

  sünnet edildiğini unutmuş 😀 😀

 14. H4D3S

  Siteyi Siber Suçlar takip ediyor Ve cinsel cinsel fotoğraflarla haber yaptığını görmezden geliyor demek ilginç??

 15. MR.SHADE

  amk rootspyi orospu cocugunun sitesi uçmus “Hesabınız Askıya Alınmıştır !”

Leave a Reply

Hacklink Hacklink al Php Shell download Hacking forum Best Hacking forum