Hack dünyasından son gelişme haberi ile gündemi aralıyoruz… Geçtiğimiz günlerde saat gece 00:00 sularında SpyHackerz‘da ağır bir isyan çıktı…. İsyana Şeyh FataLworm isyanı ismi verildi…!

SHT Kurucusu Mectruy İsyanı Nasıl Bastırdı ?

Anadolunun kapıları SHT‘ye açıldı mı ?

İsyan sırasında kimler katledildi ?

Spyhackerz mensupları protesto’da nasıl bir yol izledi ?

Hepsi ve daha fazlası için HackNews 7/24 Habercilik !!!

Sanal alemin en büyük platformlarından SPYHACKERZ.COM Geçtiğimiz günlerde üyelerin isyanı sonucunda temasını değiştirdi….. İsyan içerisinde FataLworm ve Anarchosa büyük rol oynadı… Forum içerisindeki üyeler SHT kurucusnun avatarlarını kullanarak Mectruy‘nin profilini işgal ederek protestolara başladı… Ağır baskılar altında kalan SHT kurucusu Mectruy, sırf üyelerinin kalbini kırmamak için sabah saatlerinde forumu bakıma aldı.

 

MECTRUY, FORUMU ÜYELERE CEHENNEM ETTİ !

Eski beyaz renginden eser kalmayan spyhackerz forumu karanlık cehennemsi bir renge büründü. Büyük değişiklik’ler de bulunan SHT adeta cehenneme döndü. Yeni Logosu ile iblisin yeni evi olduğu tescillendi !

MECTRUY, KÜÇÜK ÇOCUKALARI AĞLATANA KADAR KORKUTTU

Forumdan alper seyyar gibilerini uzaklaştırmak adına bu tarz bir temanın aktif hale geldiğini düşünmemizle birlikte, eski hack dünyasının oldları SpyHackerz‘a akın etmeye başladı. İmhatimini andıran görselliği ile yüzlerce gönlü fetheden spy, hack dünyasının en aktif ve en büyük hacking platformu seçildi.

 

HackNews Açıklaması; SpyHackerz adlı hacking platformunda gelişmeler hızla devam ediyor. Her bir gün temanın ve sistemin değişmesi ile birlikte forum üyelerine süprizler artıyor… Yeni rank sistemleri ile bayrak sallayan spyhackerz ekibi bu gelişmeler ile düşmanlarına adeta “Kıçımı Öpün Sürtükler” dedi !  Bu gelişmeler sonucunda Spyhackerz ekibi her sene olduğu gibi yılın en büyük ve en kaliteli hacking platformu ünvanını aldı… Bu başarılarından dolayı Spyhackerz ekibini canı gönülden tebrik ederiz..

 

HackNews “Tarafsız” Habecilik Sundu…