Bu haberi kesinlikle hiç kimsenin baskısı altından kalmadan yaptığımızı belirtmek isteriz. Kesinlikle LeblebiSultan kellemizi vurdurmakla ajansımızın çalışanlarını tehdit etmediğinden emin olabilirsiniz..Evinin içerisinde I. Kanuni sultan süleyman gibi gezen klozetini taht olarak belirlemiş, Yatağına cübbesiyle giren I. Sultan leblebi han hazretleri geçtiğimiz saatlerde akıncılar.com‘u fethetti… ! (akıncılar domaini kendisi açtığı ve bir süre piyasada tanıttıktan sonra index attığı söylentiler arasında…)

Her lamer elbet birgün kılıcımın ve leblebimin tadına varacaktırdedi ! ! ! Adeta bu sözleriyle hasımlarına korku saldı !!!  İşte I. Leblebi Sultan Han Hazretleri‘nin korku salan açıklamaları..

DUYURU !!! Sultanımızın açıklamasını okumadan müziği açmalısınız aksi takdirde Kanuni Sultan Leblebi Han Hazretlerinin açıklamasından fazla etkilenmeyebilirsiniz..

 

Kanuni Leblebi S.H.H Açıklaması; “Yani bi taraftan spyhackerz bi taraftan ayyıldız tim bi taraftan akıncılar topunuuzz gelinnn.. ! Geleceğiniz varsa göreceğiniz de var ! Bunu böyle bilin ! Tek Devlet Tek Millet Tek Vatan Tek Bayrak Ya ALLAH HACKED HACKED HACKED ! Hiçbir lamer yoktur ki kılıcımı ve leblebimi tatmamış olsun ! Hepsinin teker teker kellesini vurduracağım ! Bu hususi bir konudur.. Zulüm ile abad olanın hali berbadı-ı duman olur. Türk olmak zordur, çünkü dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha zordur, çünkü Türk ile savaşırsın.. Atın Üstündeki Türk Değilse, Yüktür ! İkna Edemezsek İmha ederiz… TÜRKÜN GÜCÜNÜ GÖRECEKSİNİZ !  !

HackNews Tarafsız Habercilik A.Ş Açıklaması; Olayın bir SM operasyon olduğu ajansımıza bilidirildi. Biz HackNews ajansı olarak bu olaydan oldukça rahatsız olduk. Geçtiğimiz aylarda websitesi hacklenen Celebisultan adeta dolmuş halde. Önüne gelene geçene serseri bir şekilde laf sallar hale geldi. Bu aralar celebisultanın hack camiası olarak üstüne çok gittik.  Celebisultan bu kadar şeyi kaldıramaz. Kendinizden utanmalısınız ! Celebi sultanın şu haline bakın ! Onu mahvettiniz. Bir derbeder haline geldi… Bunları haketmiyordu ! O da index basarken gaza gelip arkadan candy shop müziğini açan bir insandı ! Bakın şimdi o öfke küpü haline geldi ! yaptığınızı beğendiniz mi ? Şimdi bittiğimiz andır.. Celebisultan hepimizin götüne onyedilik inşaat çivisi çaktığında olayın içerisindeki ciddiyeti anlarsınız…

 

MİRROR:

http://akıncılar.com/

http://archive.is/oNKNX