Sanal alemin bilindik isimlerinden Mr.Shade geçtiğimiz saatlerde eski dostlarıyla yapmış olduğu ortak operasyon sırasında SiberKarargah.Com‘u Hackledi.. Mr.Sahde ve Arkadaşları Pembe indexlerinde karargah mensuplarına ağza alınmayacak sözler sarfettiler. Ekstradan “Sizin gibi amcık suratlı salakları sikmek görevimiz” dediler. Operasyon içerisinde sanal alemin sepmatik ismi SpyHackerz adminlerinden SkullZ da bulunuyor… Bakalım tecavüzcü arkadaşlarımız bu hacking olayı hakkında açıklamaları nasıl olacak.

Mr.Shade Say’s; “Birileri demiş öldü şimdi haykırın Shade geri döndü ulan !   Biri bana kaybedeceğim ne kaldığını söylesin..?  TÜRK KÜRT KARDEŞDİR PKKLILARIN ANASIN SİKEYİM !”

Eski Dost Say’s; “ATARINIZA BÖYLE SOKARIZ”

MEHMETCANKOVL Say’s; “Şirineyi siktik sıra annenizde”

SkullZ Say’s; “Hack öğrenecekseniz bırakın karargahı direk kalbe gelin olm http://www.spyhackerz.com

 

SİTE VE ZONE:

http://archive.is/Ov00U

https://siberkarargah.com

 

HackNews Açıklaması; Biz hack alemini bu şekilde kavgasız görmek istiyoruz. Bakın ne güzel indexlerini bastılar aradan çekildiler bizlerde haberlerini yapma gereği duyduk. İnsanları sevmeyebilirsiniz. Ama bu yaptıkları işleri baltalamanız gerekiyor demek değildir. Ne demişler yiğidi öldür hakkını yeme… Sizlerinde bu tarz davranışlar sergileyip, insanlara örnek olmanızı umuyoruz… Yani demek istediğim şudur ki, Küfür ederek birbirinizi kırmayın amınakodumun salakları. Sizin gibi insanlara bu tarz şeyleri yakıştıramıyoruz. Biz sizleri çok seviyoruz Umarım sizlerde bizlere değer veriyorsunuzdur.  Saygılarımızla HackNews Tarafsız Habercilik A.Ş