Mavi gölge Scorpiol Ayyildiz.org hakkında yayınlanan skandal ses kaydını kendisinin yollamadığını beyan etti. İşte aşağıdaki açıklama kendisine aittir,  kelimelerin ilk harflerini büyük yapmasından kendisi olduğunu zaten rahatlıkta anlayabilirsiniz, bizde yalan dolan yok. Aha yazılarıda komple mavi yaptık.

Scorpiola düşman olan mihraklar tarafından oyunmu kuruluyor ozaman ? çamura çekilmeyemi çalışılıyor ? işte bunların tüm cevaplarını aşağıdaki kendi açıklaması ile anlayacaksınız. Kendisi ilk defa tenezzül etti açıklama yapmaya ve hacknews.org olarak bu onura erişen ilk haber sitesi olduk.

SCORPIOL AÇIKLAMASI

Birkere O E-Posta Bana Ait Değil Adıma Prim Kasmaya Çalışan Bir Kaç Fırlamanın Teki Ayrıca Böyle Saçma Sapan Şeyler İçin’de Haber Atacak Değilim.Tanıyanlar Bilir Bizi Gereksiz İşler ile Uğraşmayın Çalıştığımdan Ötürü Fazla Bakamıyorum Birkaç Kişinin Bilgilendirmesi Üzerine Skype’den Öyle İrtibat’a Geçtim Aksi Taktirde Geçmezdim Yazmaya Tenezzül Bile Etmezdim Ki İlk Defa Yazıyorum Yorum Olarak.O Kadar Herşeyi Emin Gibi Konuşuyorsunuz Skype Adresim’den İrtibat’a Geçebilirsiniz.Her Kuru Laf Atanı Yayınlayıp Milleti Karıştırmak’da Üstünüze Yok.İnsan Gibi Yapın Haber Yapacaksanız Eğer ki Skype Adresim’den İrtibat’a Geçebilirsiniz Doğru Mudur Değil Midir Diye Teyit Edin Adımı Kullanıpta Haber Yayınlamayın.