Bugün haber ajansımıza gönderilen bir haberde  SerwaN kod adlı ünlü hackerin sözde adı soy adı ve resmi vardı(gerçek olduğuna ihtimal vermemiştik zira isim soyisim dışında sahteymiş, paint bile kullanılmış ve parodi uydurma olarak düşündük), ve haber Lamb kod adlı hacker tarafından yollanmıştı.  Normalde bir lamerin yolladığı ve sahteliği ortaya çıkınca kalkan bir haber için bukadar geniş çaplı bir açıklama yapmazdık ancak ortada bambaşka bir pislik dönüyor bunada sessiz kalmayız. Serwan ile bir dostluğumuz veya bir düşmanlığımız yok , Buyrun aşağıdaki resimde yollanma tarihine kadar durmakta. Yasal olarak bir sorumluluğumuz olmamasına rağmen (her kullanıcı yayınladığı içerikten sorumludur) ve bizi zerre ilgilendirmeyen bir konu olmasına rağmen , tekrar dediğimiz gibi bir veledi zinanın ortalığı karıştırmasına izin vermeyiz.

Haberi Lamb yollamadığını iddia ediyor ancak o yollamış görünüyor, birisi onun nikini kullandığını iddia ediyor, ancak biz haberi gönderenin açık ip adresini yayınlıyoruz. mail adreside görünüyor. Lamb değilse Shade adlı veledi zina olabilir zira son zamanlarda okadar çok bize haber yolluyorduki serwan’a küfür içerikli, ancak hiçbirini onaylamıyorduk, ban listesine almıştık kendisini ve yorumlarını, başka bir nick ile yollama olasılığı zayıfta olsa var.

Hacknews.org kimse ile düşmanlığı olmayan bir parodi haber sitesidir, SerwaN ‘ın yolladığı resimleri görünce açıkcası şok olduk. Bu sözde haberi gönderen kişiyi allaha havale ediyoruz.

SerwaN kod adlı hackerin bize yorumlarda sürekli sövmesinide kendisine yakıştıramıyoruz,tamamen yanlış algılandığımızı düşünüyoruz, ve sanırım biz durup durup kendisi hakkında haber yaptığımızı sanıyor. Bize ettiği küfürleri kendisine yakıştıramadık zira böyle yanlış resimde görüldüğü gibi haberler gönderiliyor ve çoğunlukla içeriği kontrol edilmiyor, belki günde 10 haber gönderilmekte. Bu haberide SerwaN’ın yorumlardaki uyarısı ile fark ettik. Tekrar belirtelimki kimseye özel haber yazılmıyor.

Haberi gönderen her kim ise kınıyoruz. Veya hacknews.org‘u sözde oyuna düşürmeye çalışanları.  İşi parodi komediden çıkarıp böyle pis oyunlar peşine düşenlerin haber gönderme bilgilerini şuanki yaptığımız gibi yayınlayacağız. Birdaha bu tarz bir haberi gönderen olursa ve fark edersek tüm detayları EGM‘ye bildireceğiz, burdan net uyarıdır.  Muhtemelen SerwaN kod adlı hackeri kışkırtıp hacknews.org’un üzerine salmaya çalıştı birileri.

not: vpn bile kullansanız bulunursunuz bunu unutmayın. Kimse vpnlerin arkasına güvenip oyun çevirmeye kalkmasın. Er yada geç çıkar.


SON DAKİKA GÜNCELLEMESİ / ALÇAK TESPİT EDİLDİ GİBİ.

Lamb adlı hackerin haberi gönderen hakkında birkaç tahmin yapmasına rağmen, daha önce yorumlarda bir yorumcunun Erbil ve ırak kelimesi kullandığı bir kullancımız tarafından hatırlatıldı, ırak ve erbile takıntılı olan bu kişinin daha önce attığı yorumları incelemeye aldık ve yaklaşık 2000 yorum içinde gerçekten çok şaşırtıcı içeriklere ulaştık, buyrun resimleri inceleyin ve yorum sizin. Biz aslında Asakir olabilir diye düşünmüştük ,ancak okadar belliki Mr.Shade adlı hıyarın olduğu. Bugün gönderilen haber ile okadar çok benzerlik varki. ırak-erbil meselesi,işin içine lamb’ı sokması. Tıpkı yorumlarında gaylamb.com.tr gibi siteler eklemesi ve nikinede sahte olarak serwan yazması gibi.

 

Kim bu Mr.Shade ? Kim bu Şerefsiz ?

kendisi daha önce bilgisayarına trojan sokularak resimleri yayınlanarak rezil olan bir şahıs, ayrıca aşırı ırkcılığı ilede biliniyor, SerwaN ile hacknews.org üzerinden çatışmalarını okumuşsunuzdur zaten, biz kendisini yaklaşık 2 ay önce haber sitemizden banlamıştık bu yüzden artık haberlerde Shade’nin yorumlarını göremiyordunuz ancak kendisi bir yolunu bulup böyle bir kahpeliğe soyunmuş görünüyor. normalde bir haberin üzerinde bukadar durmazdık ancak ortada bir orospu çocukluğu olduğu için bunu kabullenmemizde mümkün değil ! sırf birinin orospu çocukluğu yüzünden küfürü yiyen bizmi olsaydık ? üşenmedik her detayı böyle ortaya çıkardık, mr.shade’nin kuyruk acısı artık nasılsa, veya serwan kendisine ne yaptıysa artık işi pisliğe sürmeye başlamış, işin garip tarafı biz kendisini 2 ay önce serwana her haberde sövüyor diye banladık. ancak ip numarasının kayıt edildiğini düşünemeyecek kadarda aklı olmadığını görmüş olduk.

Mr.Shade adlı Şerefsizi iyi tanıyalım. Daha kendi bilgisayarına sahip çıkamayan 15 yaşında akıl hastası bir şerefsizden ibaret.

https://hacknews.org/2018/07/07/mr-shade-ifsa-oldu/