Ajansımıza düşen son dakika haberi ile karşınızdayız..THE PASHA (köpek değil) Kodadıyla bilinen hacker, ajansımıza hayatını anlatma kararı aldı. Bize sunulan yazılara hiçbir değişiklilik yapmadan yayınlıyoruz…

 

Biz HackNews Ajansı olarak bu anlatılanlara çok üzüldük… Umarım sizlerde bizler kadar anlayışlı olursunuz


“Merhaba admin uzun zamandır düşünüyordum acaba bazı dertlerimi sizler ile paylaşsam mı diye ve sonunda karar verdim… Hergün babasından şiddet gören birisi olarak hack aleminde barınmak cidden çok zor.. Geçen gün ben uyurken babam modemi yerinde sökmüş, şuan internet kafeden yazıyorum. Uzun bir süre sanalda olamayacağım…. Dostlarım umarım beni fazla aramazsınız. Biliyorum beni özleyeceksiniz ama yapacak birşey yok. Bu neticede açmış olduğum hack forumuma eğitmen arıyorum sitem https://darksecarmy.com/ Brute force DDoS öğretmeniz yeterli sonra onlar kendi kendine gelişir. Üstelik “Girls Power” gibi grupların kurulmasında büyük rol oynadım.
Sabah akşam evde yatıp içip sıçmaktan başka birşey yapmıyorum diye babam beni tornacıya çırak olarak verdi. Kim milyoner olmak istere katılıp, güzel birşeyler kazanırsam, tekrar aranıza bomba gibi dönüş yaparım üstelik VDS sunucularda benden, brute açarsınız 😉 “

 

Gördüğünüz gibi THE PASHA çok zor günler geçiriyor onun üstüne fazla gitmemeye özen gösterelim. İnsanlık bizim gibiler sayesinde BİTMEYECEK !

THE PASHA say is;
“BENİ SEVEN YOLDAŞLARIMI YORUMLARA BEKLİYORUM HADİ GÖSTERİN KENDİNİZİ ASLANLARIM, SESİMİZİ DUYURALIM ARTIK HACK CAMİASINA !!!..”