❤ O ARTIK OROSPUSULTAN 

huseyincilhoroz.com HACKED ve CelebiSultan artık OROSPU ÇOCUĞU oldu malesef, bundan sonra OrospuSultan olarak ismi tescillendi. Hep orospu olmak istiyordu ve bunun için bir bahane arıyordu ! artık bahanesi yerine getirdildi ve orospu çocukluğuna ilk adımlarını attı. Annesinin hiçbir suçu olmadığı için Orospuluk kendine has şekilde kabul edildi. Annesi ve bacısı durumdan müzdarip oldular ! bir döl israfının isimlerini karalamasından şikayetçiler. Evlatlıktan çıkarmayı düşünüyorlar..

Geçtiğimiz günlerde haber yorumlarında çok güvendiği web sitesini hedef olarak veren ve götü yiyen hacklesin diyen ve adeta tüm sanala meydan okuyan Celebisultan‘ın bu haykırışlarına spyhackerz.com‘dan NinjaCR3 cevap verdi! ve CelebiSultana ait olan web sitesini domaltıp çaktı indexi, domalmaya alışan celebi ise itiraz etmeden Ninja’nın sikini götüne kabul etti ve ninja ilk postayı atıp boşaldıktan sonra uzaklaştı ! CelebiSultan ve yandaşları uğradıkları tecavüz sebebi ile sessizliğe gömüldü. spyhackerz’in gazabına uğrayan ergen tayfası sikişlere doymuyor, gelen vuruyor giden vuruyor onlara sadece inlemek kalıyor. Hacker olduğunu idda eden bu tayfanın yediği kaçıncı index bu ? kaçıncı sikiliş ? profesör gelse sayamaz sikiliş sayılarınızı, hala daha hackerim ben, site açıcam, hack forumu açıcam diye kepaze ve itibarsız şekilde gezen bu hackerimsi varlıkları kendi hallerine bırakın.

NinjaCR3 açıklaması: ÇelebiSultan kod adlı çakma heçkırın sitesini hackedim, Hacklenme sebebi ise indexte tamamen anlatılmıştır 😀 kalabalıkta artislik yapanın tenhada özrü kabul olmaz. Ramil iti kurtarsın hadi seni 😀 

https://resmim.net/f/l6JSM7.png?v=2120181349560400

http://www.huseyincilhoroz.com/

http://1nj3ctor.org/mirror/90818/

https://mirror-h.org/zone/1683921/