Haber ajansımıza düşen bir haber ile devam ediyoruz. Bu saldırı öyle bir saldırı ki resmen gözlerimiz yaşardı. Sanalda boş siteleri hacklemek yerine birçok hacker hedefini terör sitelerine çeviriyor. Bu saldırıların bizi mutlu ettiği kadar türk halkını da mutlu ettiğini hissediyoruz. Lakin bir taraftan bizi mutlu ederken pkk sevicisi köpekleri de bunalıma sokup, ölüme sürüklüyor. Haberimizde yer vermek istediğimiz ayrıntıda ise CuteSec yer alıyor. Yaptığı indexi terör sevicilerinin anasayfasına mızrak gibi sapladılar. İndexe ekledikleri sözler ise herkesi kendine hayran bıraktı. İşte o duygulandıran sözler;

TERÖRİSTLERİN BÖĞRÜNE HANÇER GİBİ SAPLANAN SÖZLER.

Agactan masa, k*rtten pasa olmaz. Buralarin agasi da biziz pasasi da.
Birakin ulke kurmayi size VATAN topraklarinda ayak basacak toprak bile yok!
Size bu dunyada ulke kurmak falan yok. Ne demisler k*rde yok 😉 Sehitlerimizin bedelini, caninizla odeyeceksiniz. Sehitler olmez, onlar olu degildir ama sizler “geberirsiniz” 

Bu operasyon için HackNews haber ajansı olarak CuteSays ekibine teşekkür ediyoruz. Umarım kendini “milliyetçi hack timi” olarak adlandıran timlerde bir an önce akıllanıp Türk Milletine yararlı işler yaparlar. Bu laflarımız “bunu bize mi dedi acaba?” diyen herkesedir.

PKK’nın ölüm listesine (suikast) alınmaktan bile korkmayan Cute ve ekini tekrar tebrik ederiz.

KANITLAR;

http://www.rojnews.biz/

http://golgeler.net/view-%3E833511