NORSLAR.ORG ‘un günlerce kapalı kalmasını herkesi düşündürürken ve norslar admini iddaları yeni reddetmişken, ajansımıza bomba etkisi yaratacak yeni bir istihbarat düştü ve oldukça iddialı.

İŞTE O KARANLIK İDDİAA

NORSLAR.ORG Biz Tarafından Yani ( http://crackerteam.com/ ) Tarafından Hack’Lendi. İndex Nerede Derseniz ! İndex Atılan Her Site Düzeltilebilir.Bizim İçin Zone Kaydı Önemli Değil.Türk Sitelerini Hack’Lemeniz Sebebi İle Sitenizde Database Silindi.Anlık Görüntüsü Kalıntı Olarak Kaldı.Hata Yazısı Çevirilince Zaten Bu sayfa ( https://norslar.org/ ) şu anda çevrimdışı. Demektedir. Site Bakımda Vs Değildir. Admin in Götünden Bir Uydurmasıdır.Kimse İnanmasın Dediklerine! Kurtulmanın Tek Yolu Var Evet Ama ! Sıfırdan Başlıcaksınız.Tekrardan Türk Sitelerini Hack’Lemeye Devam Ederseniz.Biz Sizi Yine Hack’leriz. Uyarımız Olsun..Veritabanı Boş..

 

Evet gerçekte neler yaşandı ? gün geçtikce durum ilginç bir hal almaya başladı, son idda edilenler yenilir yutulur cinsten değil eğer doğruysa norsların bittiğinin kanıtıdır, ancak norslar tekrar açılırsa son haliyle ozaman bu iddalar son bulur. Veritabanı boş ise ve yedekte yoksa… yandı gülüm keten helvamı olaca şimdi ?