CelebiSultan tarafından RaMiL FeYZiYeV adlı hackerin sitesi olan az-cyber.org hacklendi. Geçtiğimiz günlerde buhranlı anlar yaşayan ve sitesine index sokulan CelebiSultan kısa sürede kendisini toparlamayı başardı ve Azerbaycan’ın önemli hack sitelerinden birini merhamet göstermeden hackledi, son günlerdeki öfkesini adeta az-cyber.org adlı siteden çıkardı !

CelebiSultan açıklaması: Bundan sonra herkes farklı bir Çelebi görecek, bundan sonra merhamet yok ! en yakınımdakiler bile dikkatli olsunlar, yere sabun felan düşer eğilip almaya kalkarsınız ? ama ben götünüze oracıkta koyarım söylemedi demeyin !! indeximin tadına herkez bakacak, parayla değil sırayla kapiş ? 😉 arkamdan laf edenler önnümden yesinler, sırayla hepinizin gırtlağına kadar sokacağım kobrayı. Gözünüzden yaş getirmessem adam değilim, daha fazla derine inmemem için yalvarır gözlerle bakarsanız bile merhamet etmeyecem, taşşaklarıma kadar indireceğim ağzınıza bilmiş olun. Böyle olmasını siz istediniz.

RaMiL FeYZiYeV açıklama yayınladı: menim site taksiratimi qim hack yabdı ? turqiye gardaşımız olmazmıydı ? qardaş indexi yemek agrima gitti.

işte yürek burkan hack kayıtları..

az-cyber.org

https://mirror-h.org/zone/1537941/

http://1nj3ctor.org/mirror/81784/