Bildiğiniz üzere Siyahhackers.com admini daha birgün önce Ewo-Turk ‘un sitesi olan dark-squad.info yu hackleyip demir kazzıklara oturtmuştu, bunun rahatlığı ile götlerini açıp güneşe doğru çevirip bronzlaşıyorlardıki ! ancak Ewo-Turk’un yakın arkadaşı Asakir ikisininde götüne çakıverdi. Daha yaptıkları saldırının tadını alamadan sikildiler.

Asakir Siyahhackers.com’u hackledi

Dünkü aldıkları hack saldırısından hoşnut olmayan dark-squad admini Ewo-Turk üzüntülü iken bunu gören yakın arkadaşı Asakir bu duruma seyirci kalamazdı, adeta god modu açarak Siyahhackers.com un tam anlamıyla amcığına koydu sonrada dübrüne indirdi ! Öyle şiddetli saldırdıki bırakın siyahhackers.com adminleri anaf0r ve çelebisultan‘ı, üyeleri bile bu yarrak şapırtı sesini duymuştur. Ewo-Turk daha dün yediği indexin acısı geçmeden, kankası Asakir düşmanlarını gafil avladı ve altında inletti. Asakir bu arkadaşı için yaptığı intikam saldırısı ile kendilerine yan gözle bakan diğer hack forumlarınada adeta korku saldı.

Ewo-Turk ‘un namusunu temizledi.

KORKUNÇ SON !!!

anaf0r ve çelebisultan‘ın şuanda götü sızlıyor, sızım sızım sızlıyor

(hastaneye kaldırıldılar, yırtılan dübürü diktiriyorlar)

Asakir açıklaması: Bundan sonra altımda inleyen orospumsunuz, anaf0r ve çelebisultan ikinizide istediğim zaman domaltır sikerim, istersem yanyana domaltırım, istersem üstüste kor öyle sikerim kimsede karışamaz gördüğünüz üzere. Götünüzdeki sızıyı hissettikçe beni hatırlarsınız artık bebeklerim. Dost tavsiyesi: krem sürün..

Ewo-Turk açıklaması: Umarım sızlayan götünüzdeki indexi pompalarken fazla canınızı yakmadım ? bundan sonra beni kocanız olarak bilin Pompacı Ewo-Turk ismini sakın ola unutmayın. Dübürünüzü diktirdikten sonra bir süre istirihat edin, iyleşince tekrar yatacaksınız altımıza. Namusumuzu temizleyecek sağlam arkadaşlarım herzaman vardır unutmayın bunu.

Hastanede ifadeleri alınan anaf0r ve çelebisultan’ın açıklamaları

anaf0r ve çelebisultan: Ne olduğunu anlayamadık dünkü güzel saldırımız sebebiyle son derece moralliydik, plaja gidip yüz üstü yatıp güneşleniyor havasındaydık ancak sonra Asakir ‘in gölgesini üstümde gördüm ve daha sonrasını hatırlamıoyuruz ikimizde, gözümüzü açtığımızda hastanede bulduk kendimizi ve götümüzü sargı beziyle sarmışlardı, şuanda oturamıyoruz ! bukadarda yapılmaz ! 155’i aramayı düşünüyoruz.

Hacknews.org Uyarısı: Birkaç gün kimse ortalıkta görünmesin zira inanılmaz sikiş dönüyor sanalda, kaza kurbanı olmasın kimse, tansiyon çok yüksek.

SON DAKİKA EKLEMESİ: Anaf0r SİYAHHACKERS.COM’UN SAHİBİ OLMADIĞINI SADECE ORADA ARAKDAŞI CELEBİSULTAN OLDUĞU İÇİN SİYAHHACKERS ADINA KIYAK OLSUN DİYE BİRKAÇ SALDIRI YAPTIĞINI BİLDİRDİ. VE SİYAHHACKERS EKİBİNE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ.

işte sikişin resmi belgeleri mirrorlar

http://www.zone-h.org/mirror/id/31274248

http://archive.is/p95FY