Aman tanrım daha birkaç saat önce haberini yaptığımız Asakir ‘in siyahhackers.com’a saldırı haberinin üzerinde daha dumanı tüterken tazeyken, aSENSE çekti tineri sikti Ewo-Turk ve Asakiri.

Ewo-Türk ve Asakir sevinç çığlıkları atarken ağızlarına birden aSENSE ‘nin malafatı girdi.

aSENSE malafatı sokar sokmaz bu ikisinin boğazına, hemen iki eliyle burunlarını tıkadı ve nefes alamaz konuşamaz hale getirdi adeta, Ewo-Turk ve Asakir ‘in gözünden yaş geldi kıvranıyorlar çıkar ağzımızdan diye.

aSENSE sadece wordpress sitelerin tema klasörlerini hacklemediğinide ispatlamış oldu.

Son haberimizde uyarmıştık, ortalıkta kimse görünmesin ortalıkta çok pis sikiş dönüyor diye ! bak gördünüzmü noldu şimdi ?

aSENSE birazcıkta celebisultan ve anaf0r ‘u yalamadan edemedi, saldırının onlar ile alakası olmamasına rağmen ve indexte onlara dair birşey geçmiyorken onlarada bir dil atayım dedi 🙂 muhtemelen saldırı yeni değil.. ama hacklemiş bu bir gerçek.

aSENSE açıklaması: evo ve asakır ıkılsının kucagıma alıp zıplattım karı gıbı semeyle geleceğine dostlarıma götlerı acarak gelsın adamı bole sıkerız celebisultan ve anafor benım dostumdur ve ona yapılan yanına kalmaz ewo lamb asakır, alayınızn amına koyarız gıdın kenarda parkda oyun oynayın amk.

SON DAKİKA EKLEMESİ 1: Celebisultan ‘dan açıklama geldi, Asense bizim dostumuz yani bizi yalaması gibi bir durum yok.

SON DAKİKA EKLEMESİ 2 : Lamb kod adlı hacker dark-squad.info ekibinde yer almadığını ve Asakir ile Ewo-Turk ‘u tanımadığını açıkladı.

SON DAKİKA EKLEMESİ 3 : Asakir kod adlı hacker dark-squad.info ekibinde yer almadığını ve Ewo-turk  denen mal hackerimsi ile sadece skype üzerinden arkadaşlığı olduğunu ve bu yenen indexlerin onu asla bağlamadığını, Giren yarrağın sadece Ewo-Turke’e girdiğini açıkladı. aSENSE ile zaten yakın arkadaş olduklarını ve bundan sonra da dark-squad.info ile anılmak istemediğini teyit etti.

Yıldırım harekatının izleri

https://dark-squad.info/

http://archive.li/tMXdl