r00t-turkz.info adlı hack forumu mızrak üstüne oturtuldu adeta ! Cute tarafından bağırta bağırta bafilenip kızlıkları bozuldu indexlendi.  r00t-turkz ekibinin kulakları çınlatan çığlıkları tüm sanal alemde yankılandı. Bir ergen götü boklu tayfanın daha sonuna bedel olan cute team sıradaki gelsin diyor, ergenler site açmaktan bıkmadı, cute ise bunları mızraklamaktan bıkmadı, bakalım işin sonu nereye varacak.

Cute açıklaması: ” Güvenlik sitesiymiş ama shell logluyorlar, panel logluyorlar 😦 ecdadına daldıklarım saksocu müptezelleri.

r00t-turkz resmi açıklaması: “Kendilerini tebrik etmiyoruz ! bu sanal alemde güvenlik diye birşey kalmamış a.q , yere sabun düşse eğilip almaya kalksak, arkamıza geçip sikmek peşinde oluyorlar, bu şartlar altında vatana nasıl faydalı oluruz ? her açtığımız siteyi sikmek için sıraya giren türk hack alemi ? size sesleniyoruz bugun r00t-turkz evet acımasızca saldırıya uğradı ama bunun yarınıda var unutmayın kapiş ? 😉 madem kızlığımızı bozduğunuzu idda ediyorsunuz, ozaman bize alenen piyasa orospusu olduğumuzu ima ediyorsunuz ? bu yapılanları unutmayacağız.”

https://r00t-turkz.info/

http://golgeler.net/view-830651

https://mirror-h.org/zone/1429366/