Sanalın orospusu Virtual Gelin tarafından büyük umutlar ile kurulan TurkSiberMeclisi.Com açılmasından daha 1 hafta bile geçmemişken HACKLENDİ ve tam sayfa index atıldı, Bir kızHacker olan  AsentaGirls tarafından feci şekilde sikildi. (takma yarrak takıp sikti) Bir kız tarafından boru gibi index yiyen Virtual Gelin taziyeleri kabul etmeye başladı. Virtual Gelinin daha bir hafta önce herkese gider yaptığı ve sitesini tanıttığını herkes iyi hatırlar ancak bu salağın bukadar kısa sürede hackleneceğini birçoğunuz tahmin edememiştir, bazıları en azından 10 gün dayanır sonra hacklenir derken daha 1 haftasını doldurmadan kızlığı kaybettiler.

Virtual Gelin bunalıma girdi.

İlk gerdeğine giren Virtual Gelin çığlıklar eşliğinde kızlığını kaybetti ve amcığına saplanan indexi çıkaramadı ! (adeta tecavüze uğradı) Sikildikten hemen sonra korkuyla kendini yollara attı ve yollarda şuanda gelinliği ile ağlayarak koşturuyor apansız umarsızca. AsentaGirls ise artık Virtual Gelin’in kızlığını ilk bozan hacker olarak anılacak. 

AsentaGirls diyorki; Orospunun tövbesi yarrak görene kadardır. Virtual Gelin yarrak görünce dayanamıyor ve oturuyor hemen üstüne.

indexin görüntüleri ve mirrorları

zonehmirrors.org/defaced/2017/11/16/turksibermeclisi.com/screenshot.png

http://www.zone-h.org/mirror/id/30496489?zh=1