Sa/As hayirli aksamlar, 2007 yilindan temelleri atilan ve farkli alan adlari üzerinden yayin yaparak günümüze kadar gelen Turkz Grup Ailesi olarak aramiza yeni kardeslerimizi davet ediyoruz. Genel misyon cizgimizden asla taviz vermeden, calismalarimizi sürdürüyoruz. Bu olusumu ileriye götürmek icin birlik olalim.

6 tim icin basvurular gecici süreligine aktif edilmistir. Kendine uygun kriterlerde olan time iki adimda basvurabilirsin.

Aktif Timler

Sipahiler; Sistemin aktif siber savunma ve saldırı grubudur.

Lolijstik; Sistemin işleyişini ve sürekliliğini sağlamak amacıyla, üst yönetimin politikaları doğrultusunda çalışmalar yapmak; ilaveten aşağıda belirtilen çalışmaları yapmak.

Haber ve Enformasyon;Sistem aktivitelerinin sosyal medya ve diğer haber kanalları aracılığıyla medyaya duyurulmasını sağlayan gruptur. Forumun basın sözcülüğü ve haber organlarıyla iletişimi bu grup üzerinden yürütülür.

Arastirma ve Gelistirme; Sistemin yazılım geliştirme grubudur. Üst Yönetim ‘in politikaları doğrultusunda diğer çalışma gruplarının ihtiyaç duyduğu konularda TurkZ Grup adına yazılım geliştirmek asıl amacıdır.

Asayiş; Asayiş grubu belirlenen forum kuralları çerçevesinde forumun asayişinden ve üyelerin forum kurallarına uymasını sağlamakla görevlidir.

Grafik ve Video; Grafik Tasarım grubu belirlenen politikalar ve alınan karar doğrultusunda Çalışma Gruplarını grafik alanında desteklemekle görevlidir.

“Bilgi paylastikca büyür. .

Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, Ben sana bir yumurta verirsem,Yine sende bir yumurta, bende bir yumurta olur. Sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Şayet, ben sana bir bilgi verirsem, Sen bana bir bilgi verirsen, Sende iki bilgi, bende iki bilgi olur.”

http://www.turkz.org