hacknews2Türkiyenin popüler hack sitelerinden turkcrew.info ani bir karar alarak sanalı bıraktı ! takipçilerini üzen bu karar sonrası yaptıkları açıklamada aşağıdaki gibidir , umarım sanala birgün tekrardan dönmeleri dileğiyle bizde hacknews.org hack haber ekibi olarak sivil yaşamlarında şimdilik başarılar diliyoruz.

 

Yaptıkları veda açıklaması aşağıdaki gibidir

” Merhaba arkadaşlar zaman bir projenin daha sonuna gelmiş bulunuyoruz sonu demeyelim de bizim için veda vakti gelmiş bulunuyor.Aslında boyutu anlatmak istedigimiz çok şey var fakat fazla vaktinizi almak istemeyiz.Bu 3 kişi ile başlayıp şuanda 1200 kişi ile sona eriyor platformu! Bu bizim için en büyük başarıdır. Doğrudur bir çok insanın kalbini kırdık, geri dönülmez hatalar yaptık fakat inanın vaktimiz olsa telefi etmek için uğraşırız. Fakat buna ne vaktimiz ne de enerjimiz kaldı. İşin özü ‘Gidiyoruz:)
Vs(Host satın aldınız, domain regleyip hacklediniz) Bunca zaman ismimizi o kadar karaladılar demediklerini bırakmadılar fakat biz hep bize ogretildiği gibi gülüp geçmeyi tercih ettik. Zaman bilgimizi konuşturduk onu, hepte galip geldik.
Aslında TurkCrew en başarılı projemizdi. Bu projeyi kapatmak gibi bir niyetimiz yok. Sadece zamanımız olmadıgı için Forum u kapatıyoruz. Elbette ki bizden ayrılan arkadaşlarımız olacaktır. Biliyoruz onlara en içten dileklerimizleHayatlarında Başarılar diliyoruz. Fakat nasıl WalkHatZ projemizde oldugu gibi geri donduysek bundada ansızın gelip gene Hack alemini inletmeyi kendimize borç biliriz :)

Reklamlar