Bilişim suçları, Eleştiri hack haberi, Gündem Haberleri, haber, hack haber, Hacker röportajları, Hackhaber

Revonzy Lamerlik yaparken Kolunu kırdı (!)

Revonzy kod adıyla bilinen hacker daha önce spyhackerz’de üyelik açıp sonrada imhatimi’ne geçiş yapmıştı ancak burlarda tutunamadı ve Script Kiddie (lamer) oldu, tıpkı hack aleminde benzeri olduğu onlarca çöpler gibi, extra bir özelliği yok yani.

DÜNKÜ BOK MEDYAYA SALDIRIYOR

Revonzy ufacık aklında birde yılların medyacılarına lafmı ediyorsun ? yani özgür hack haber medyasına saldırıyorsun ? sebebi nedir ? Lamerliğini haberleştirdiler bu yüzdenmi.. Ne deselerdi ? Revonzy nasayı hackledi, pentagon indexlendi vs vs yapamadığın ve hayatın boyunca erişemiyeceğin icraatları yapmışsın gibi yalan habermi yayınlasaydı meslektaşımız ? ozaman iyi olurdu değilmi… dünkü bok bile değilsin haddini bil. Ayrıca Ulan sen kimsinki imt’de kimse yokken biz vardık diyebiliyorsun. Sen daha altına doldururken imhatimi.org onlinedı.

YÜKLE ALFA.PHP EDİTLE İNDEX.HTML

Hangi akılla hack sitesi açıyorsunuz ? yükle alfa.php public_html bul aaaa içinde 200 site varmış bas amuha goim ? hackerliğin bir onuru bir şerefi vardı yerin dibine serdiniz tüm onurlu kavramları, artık Revonzy gibi lamerler yüzünden insanlar hackerliği ddos atmak sanıyor. Alfa.php birgün piyasadan silinse , birdaha site hackliyemiyecek kadar aciz durumdasınız, alışmışsınız config grabberlere bas otomatik çeksin ulan eşşek soyları. Allahtan o hacklediğiniz bombok sitelere kimse artık sanal alemde itibar etmiyor, ancak mirror alıp kendinizi kandırıyorsunuz başkada birşeye yaramıyor neyseki..

HEYECANDAN KOLUNU KIRMIŞSIN

Alfa.php attıktan sonra Public_html ‘de 300 siteyi görünce heyecan içinde klavyeye vurmaya başlamışsın ve Kolunu kırmışsın Revonzy ? geçmiş olsun. Ama Kolum kırıldı diye acıtasyon yapıyormuşsun ? bak bu olmadı ! napalım 300 bakkal sitesini görüpte heyecana kapılmasaydın…

DEVLET SİTESİ HACKLENMİŞ ADIN GEÇİYOR..

Bak google.com.tr de bir gov.tr site [Ticaret bakanlığı] hacklendiği görünüyor ve adın geçmekte ! umarız bununla bağlantılı değilsindir, devlet sitelerine saldırmanın ağır suç olduğunu ve mutlaka bedeli olduğunu biliyorsun umarım. Ayrıca Türk vatandaşlarının sitelerinede saldırıların olmuş ! Zaten gerekli incelemeler elbet yapılacaktır ilgili birimler tarafından. Bu milletin ekmeğini yiyin sonra vatandaşlarına saldırın ve bu yanınıza kalacak öylemi..

google.com.tr sonuçları

Hacklenmiş 1 Türk sitesi daha

VASIFSIZ REVONZY BAŞARISIZLIK TABLOSU

Başarısızlık tablosuna bakalım

Bir tane bile special denebilecke site yok, alayı ya yabancı bakkal sitesi yada çakkal sitesi, insanın tek bir icraatı olmazmı arkadaş ! bu nasıl kaçıncı seviye bir vasıfsızlıktır. hacker değilsen bu utanılacak birşey değildir ve hacker olmak zorunda değilsin ! git limon sat simit sat yani yapacak daha farklı işler varken.

Revonzy uzun süredir hacker olma çabasındaydı ancak birtürlü olamadı ve artık onunda hacker olma umut ışığı söndü karanlıklara karıştı gorbagor oldu..

Hacknews.org tarafsız habercilik sunar.

7 Comments

 1. Dua etsin kolu yerine çükünü kaptırabilirdi 😀

  • Lutorex

   dedi sanala 2004 de başladım diyip doğum tarihini söyleyen 7/24 dark abisini yalayan damar

 2. Fear Takva

  Amk Damar ibnesini o kadar hacklenmesine rağmen gelip bide milleti mi eleştiriyor jdjdddn
  O 1 lamer sabu damar ibnesi 1mn lamer aw

 3. Garen habere çıktın die adını değişme Aq xkxnzknxxı erkek ol biraz

  • Lutorex

   nerede çıkmışım amınakodumun evladı senin 2 kuruşluk haber siteni 2 kez siktik ve ayrıyatten bu nicki önceden de kullanıyordum

 4. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KENDİNE SİTE AÇIP HABER YAPAN MANYAK KOLUNU KIRMIŞ QWE

Leave a Reply