hack haber

Anarchosa İfşa Edildi!

Evet yanlış duymadınız imhatimi yöneticisi ifşa edildi. Tabi kime göre neye göre ifşa edildi… Hacknews ajansı olarak yaptığımız her haberden sonra mutlaka insanlardan tehdit dolu mesajlar alıyoruz. Aslında buna alıştık çünkü şahsen 2018’den beridir editörlük yapmaktayım ve ne gibi saldırılara uğradığımı bir ben bilirim sanırım.

Geçtiğimiz saatlerde bir whatsapp grubundan gelen yazıya göre fotoğrafım internete sızdırılmış’mış falan filan. O görüntüyü sizlerin de görmesi için aşağıya bırakıyorum.

Bu fotoğrafı gördükten sonra bir gidip aynaya baktım ve bu fotoğraftaki şahısın ben olmadığıma karar verdim üstüne kendi tipime resmen şükrettim. Allah günah yazmasın şu buruna bakar mısınız? beyzbol sopasıyla yamultmuşlar sanki.

İnsanların bu gibi tehditlerini çok uzun süredir alıyoruz. Ne için mi? Tabiki de sizlere doğru haberleri sunduğumuz için. Peki bu gibi ifşa tehditlerini kimler mi yapar? Yapacak hiçbirşeyi olmayan andavallar yapar.

Bu fotoğrafın asıl sahibi bizimle iletişime geçmeden yayından kaldırmayacağımızı bildirmek isteriz.

Hacknews.ORG

9 Comments

 1. Lavinia

  Benzete benzete bunu mu benzetmişler? Yokmuydu eliniz de daha yakışıklıları,en azından hafiften benzetirdik jsjdksnjsjdks

 2. Comment by post author

  th3dark34

  Burun lens mı aq

 3. Comment by post author

  ben nefes aldığımda kapı pencere kapanıp açılıyor burnum sağolsun ^^ o kadar büyük ki ona ayrı kimlik çıkardım şuna bak amk

 4. D3X

  Fake fotolarla ifşa yapmaya çalışan lamerzeynus malı

 5. σωɳε૨

  o zaman kendi fotoğrafını koyda görelim senmisin değilmisin

 6. fotoğraftakinin sıpaywayt olduğunu neden dolandırıyorsunuz amk

 7. kaldırın çocuğun resmini ayıptır

Leave a Reply