hack haber

LAVİNİA’nın Kraliçeliği Tescillendi!

Geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğumuz ‘Yeraltı Dünyasının Kraliçesi Kim’ adlı oylamamızda LAVİNİA sanalın en asil bayan hackeri seçilerek rakiplerini adetta çatlatmıştı. Hatta bazı yarışmacılar öyle kıskançlık krizine girdi ki, yaptıklarını anlatsak, siz bile utanırsınız.

Yok işte hack bilmeyen boş insanlarla aynı listedeyim diye gezinen egoist cahil paçozlar mı dersiniz, anketine çerez sıfırlayıp vote atan mı dersiniz, adını listeden sildiren mi dersiniz olaylar silsilesi rezaletin peşini bırakmadan devam etti durdu.

Fakat bu olaylar olurken LAVİNİA tüm sakinliğini korudu ve tüm rakiplerine başarılar diledi. E haliyle insanlar lavideki bu anlayışı görünce kendisine oy vermekten kaçınmadı. Zaten yarışmanın oylarına değil de, yorumlarına baktığımızda bile lavinia’nın hile hurdaya karışmadığını görebiliyoruz. Hak eden o’ydu ve kazandı da.. Tekrardan tebrik ediyoruz.

Google LAVİNİA’yı tanımaya başladı.

Şimdiden snippetlerde yer alan lavinia, yakında birçok kelimede en üstte yer alacak gibi gözüküyor. Google bile bu güzelliği görünce eli ayağına dolaştı ve ismini direk snippetlere aldı. Başarılarının devamını diliyoruz LAVİNİA….

HackNews.ORG

4 Comments

 1. Comment by post author

  th3dark34

  Sen Allahın bir lutfusun sanalın ve imhatiminin çiçeğisin.. (Ölüm çiçeği)

 2. Lavinia bunu beğendi.

 3. Lavinia

  Öncelikle yanımda olan,destekçilerime teşekkürler 😊 Hakkımda yazılan yazılara gelecek olursak da acınası bir durum :/ Maskeleri düşmüş şahısların benimle uğraşma çabalarını anlamıyorum.

 4. SivASLı

  Lavinia Egosu olmadığından dolayı hakkediyordu zaten

Leave a Reply