Genel, Gündem Haberleri, haber, hack haber, Hackhaber

Yeraltı Dünyası’nın Kraliçesi Kim? En İyi Kadın Hacker Kim? [ANKET]

Yalnızca Bir Kraliçe Olabilir!

Günümüz yeraltı piyasası icraate değil, magazine baktığından dolayı geleneksel ‘hacker‘ anketlerimize bir yenisini daha ekleyelim dedik. Zaman ilerledikçe dijital dünyaya olan ilgi, alaka arttı. Belki en az 3-4 yıl bile gerisine gidebilsek nice insanları yazılarımızda onur konuğu olarak ağırlayıp röportajlarımızda yer verebilirdik fakat o eski insanlar ne yazık ki artık yok.

Tabi bu demek olmuyor ki; piyasada becerikli insan yok, yeni nesil hiçbir halttan anlamıyor vs. Tabikide gayet becerikli insanlar var ve kendi alanlarında oldukça bilgililer. Bu anketimizde kendi alanlarında becerikli kadın hackerları oylamaya sunduk. Peki ya birinci olan ne ödül alacak?

Ödülümüz

Oylamamızda birinci seçilen isim kraliçe taacını kapmakla birlikte, hakkında bir snippet içeriği girilecek. Snippet içeriği, google tarafından ‘en iyi içerik‘ olarak belirlenen içeriklere verilen bir onaydır. Örneğin; insanlar google’a yeraltı dünyasının kraliçesi yazdıklarında sizlerin adıyla karşı karşıya kalacaklar. Örnek olarak şu fotoğrafa bakabilirsiniz.

Anketimizi oylamadan önce oyunuzu kime verdiğinizi bilseniz daha iyi olmaz mı? Sizlere, bu anket içeriğimizdeki isimlerin yeraltı dünyasındaki konumunu ve alanlarını, tecrübelerini vs. kısaca özet geçeceğiz.

AsosyalHatun; Namı diğer, ‘Alfa Hatun’ En aktif olarak bilindiği yılları tam olarak 2015-2018 olan AsosyalHatun, web dünyasında nice saldırılara imza atmıştır. Sunucuların feriştahına kadar rootlayan A.hatun, birçok platformda yöneticilik yapmıştır. Yaptığı çoğu saldırı TR sunucularına karşı hedef almıştır. Özellikle yazılım & bilişim sitelerine karşı acımasızlığıyla bilinmektedir. Her ne kadar ‘erkek’ olduğuna inandığımız biri olsa da, oylama kriterlerimize uyuyor.

Medusa; Zamanında TR sunucularına yaptığı saldırılarıyla yanlış algılanıp, web hackingi tam anlamıyla bırakan Medusa, sessizliğini koruyordu. Taa ki 2020 yılına kadar. En aktif olduğu yıl 2018 olarak biliniyor. Web Dünyasının nadir kadın hackerlarından biri olan Medusa’nın her an tekrardan piyasada belirip, ortalığı yerle bir etmesi an meselesi.

LAVİNİA; İsmiyle bile listemizi şereflendiren biri olan lavinia, 2019-2020 yılları arasında sosyal medya dünyasına adeta hükmediyordu. Son zamanlarda imhatimi.org platformunda yönetici olarak bilinen lavinia, onca erkek hacker’ın yapamadığı şeyleri bile başarabilen, alçak gönüllü bir insandır. Dostuna da düşmanına da iltifat edip, hiç beklemediği bir anda onu şah ve mat etme tarzını benimsemiştir. Adı üstünde ‘lavinia‘ ölüm çiçeği. Aklı olan ona düşman kesilmez.

.

Elif B; 2020 Yılının sonlarına doğru spyhackerz.org platformunda bulunan troll bir bayan userdir. Hakkında herhangi bir bilgimiz mevcut değil. Zaten bu isim bize de şahısın en yakın arkadaşlarından geldi. Ankette ismi geçen hackerlara oy vermek istemeyenler için alternatif bir seçim olabilir.

Dilay; Tam olarak 2021 yılında spyhackerz.org platformu üzerinden hacking camiasına katılan dilay, ‘hacker’dan ziyade siber zorba veya bir sapık olarak nitelendirebilir. Bunun nedenini anlamak için birkaç mesajına göz atmak yeterli olabilir.

Lous/Heroin; İki kullanıcı adıylada nice saldırılara imza atan heroin en aktif yıllarını 2020 yıllarında yaşamıştr. Mürrez ile yaptıkları saldırılarıyla bilinmektedir. Heroin hakkındaki haber içeriklerimize sitemizden erişebilirsiniz. Kendisine oylamamızda başarılar diliyorum.

Önemli Bir Not

İsteğiniz doğrultusunda isminizi haber içeriğinden sildiremezsiniz. Kimsenin böyle bir hakkı yok. Eğer tek biri adımı sildireyim diye gelirse isminizi değil, aldığınız oylarınızı sileriz sadece. Ayrıca hile kullanımını tespit etmekteyiz. Hileyle oy alanlar (ip değişmek/cookie temizlemek) oylamamızdan diskalifiye olacaktır. Hem neden böyle birşey yapacaksınız ki? Yılın başında güzel bir aktivite yapıyoruz. Lütfen mahvetmeyelim.

Oylama Bitiş Tarihi: 2021/04/04

Hacknews.org Başarılar Diler…

32 Comments

 1. Fortune

  böyle soru mu olur amk tabikide lavinia

 2. Kincr

  Lavinia tabiki

 3. merhaba benim oyum roselly c için gidiyor, bilgisayar korsanlığı dünyasında kadınlar olarak tanıdığım tek kişi

 4. Morrowseer

  Lavania tab2

 5. .

  Lavinia mı? Görünce utandım. Yazarken utanmadın mı 😀 ?

 6. σωɳε૨

  Hak eden kazansın

 7. Şimdi hile kulananları tespit ediyoruz demissinizde ben bassam nasi farketçenizki

  Hem elif hack yapmamasına rağmen 5 oy toplamış helal lan koçuma 😎😎

  • Comment by post author

   Günü geldiği zaman kraliçeyi açıkladığımızda, hile kullananları aşağılayıp, yerin dibine soktuğumuzda anlarsın nasıl öğrediğimizi.

  • σωɳε૨

   Sen kız arkadaşını foruma satan değilmisin la

   • Owner hayatında acaba kaç kez elin kıza değdi kardeşim :Ddd a101 de kadın kasiyer para uzatırken elinemi deydiii :dddd ay yazııııkkk kıyamam Wwbbsdbwejenwlöa

 8. Anon

  Secenekler troll resmen elif b ,dilay kim
  lavinia tabii ki de

 9. Komik

  Lavinaya vpn açıp açıp oy basan anarchosaya bakın delirdim amk ÖÜĞÖKŞLĞÜPLPLÜĞPĞPPL

 10. Normalbirisi

  Lavinin üstüne söz söylenemez

 11. 12 abisi olan krt

  dilay hakkında dişiliğini kullanıp erkeklerden prim kastığını yazmayı unutmussunuz

 12. SivASLı

  Tabiki Lavi

 13. rootemall

  roselly varken diğerleri oylamaya bile koyulmaz lavinia falan hikaye amk

 14. Anar dilay hile değil kesinlikle 12 tane k*rt abisi var aşirettir kendisi tüm sülalesin olduğu whatsapp grubuna link atmıştır bu sayede en fazla oyu almıştır amkKmwowmwkmrlwma mal orospu cocu hile yaptığı nasılda belli yawww neyse lavinianın hakkı tebrikler

 15. ..

  İsteğiniz doğrultusunda isminizi haber içeriğinden sildiremezsiniz. Kimsenin böyle bir hakkı yok. Eğer tek biri adımı sildireyim diye gelirse isminizi değil, aldığınız oylarınızı sileriz sadece.

  ve bir kişi silindi hemen xd

 16. Anonim

  Saçmalık

 17. SpyWhite

  Onu bunu bilmem ben Elif B’ciyim…
  Dilay ve 12 abisine selam 😀

 18. Eks

  Lavinia

 19. CelebiSultan

  Anarchosa lan gavat sen yasıyormusun amk ben sanalı bıraktım halen burdamısın kac sene oldu yorulmadınz mı sızın neyınıze amk haber sıtesıymıs yalakaların orasını burasını yalayan uc bes kopek surusunden baska bırsey degılsınız Anarchosa mectury abınıze selamı soleyın ufak bır kopek ordusundan baska bırsey degılsınız hadın hoscakalın babyler 😀

 20. Laviana tabikide 😎

 21. Suazi

  Opiadays

Leave a Reply