hack haber

AYI ‘nın Postu yüzüldü ! [ses kayıtı]

İnternet aleminde AYI olarak nam salan RootAyyıldız kod adıyla bilinen vasıfsız gün geçmiyorki adı pis işlere karışmasın, eleman resmen suç işlemek için anasından doğmuş.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz ayılarda pardon aylarda SQLMAP ve BRUTE FORCE ile birkaç sitenin veritabanını çeken RootAyıyıldız Lamerhaber.com tarafından haberleştirilmişti, sonuçta tarafsızlık ilkesi ve yinede lamerlikte olsa bir çaba sarf ettiği için gençleri teşvik için bu AYI’nın birkaç haberi yayınlanmıştı, yani SpawN kendisine herzaman tarafsız yaklaşmıştı hep iyilik yapmıştı, ama AYI ne yaptı ? SpawN’a saldırmaya başladı , saldırmak derken yanlış anlaşılmasın yapabildiği tek şey resimlerin üzerine paint ile spawn yazabilmek 🙂 sözde hacker ama düşmanına böylemi karşılık veriyor ? hayatının kumarını oynadı çünkü…

SpawN öyle birşey yaptıki adeta AYI’yı tek ayağından ağaca astı 😀 AYI panik yapmış durumda sebebi is çok büyük bir suçu ses kayıtlı şekilde yayınlandı.

Kredi kartı hırsızlığı yeni hobisi

Biz zaten bunun kredi kartı çaldığını ve çaldığı kartlardan harcama yaptığını biliyorduk bize bunun istihbaratı çok önceden gelmişti, yemin ederizki hiç şaşırmadık biz AYI‘nın aşağılık biri olduğunu hep bildik ve hertürlü iğrenç suça karışabileceğinide tespit etmiştik zaten, ama AYI ‘yı açıkcası sallamadığımız için bu konuyu emniyet güçlerine bırakmıştık, lakin kardeş medya kuruluşu Lamerhaber.com net şekilde delilleri ile ses kayıtı ile bu rezaleti yayınladığı için artık bizlerde birer Türk vatandaşı olarak kamuya karşı sorumluluk bilinciyle bu rezaleti yayınlama kararı aldık

Ses kayıtları ortada adalet gereğini yapacaktır bundan kuşkumuz yok. Kart çalmaya tövbe eden Mürrez adlı hackerden kredi kartı dilenirken adeta yalvarıyor ! ve Mürrezide tekrar pis işlere sokmaya çalışıyor, acaba AYI yemi felanmı alacaktı neden bukadar cc için yalvarmış anlamadık puuu allah belanı vere senin rezil gebeş ayı.

kaynak: https://lamerhaber.com/2020/12/24/rootayyildizin-sok-ses-kaydi-bomba-gibi-dustu/

Suç makinesi

Ne yazıkki bunun gibi günahın çocukları hertürlü suçu internette işliyor ! biz daha önce RootAyyıldız Kimdir diye bir sayfa açmıştık ve adeta bu şerefsizin seceresini dökmüştük maddeler halinde, her geçen gün eklenen maddeler çoğalıyor, şimdide kart hırsızlığı çıktı, yakında daha iğrenç suçları çıkmaz umarız ? !

Alemlerin en aşağılık mahlukatı

insan olan kendisine ekmek veren yardım eden eli ısırırmı ? sana AYI diyoruz ama AYI’lara haksızlık yapmaya başladığımızı düşündük, AYI bile yapmaz be bunu ! sen nasıl bir yaratıksın nasıl bir şerefsizsin , Alemleri yaratan rabbim seni alemlerin en aşağılık insanı olarak yeryüzüne göndermiş, resmen rabbimiz bizi sınıyor.

Eski hackerlar bu aşağılık kim diye soruyor ?

İnanırmısınız bilmem ancak en az 6-7 eski hacker bu aşağılık çocuk kim diye bize sordu ? ilk defa hack aleminde böyle aşağılık bir insanı görmüşler ve şaşırıyorlar, bune aq diyorlar , şakamı diyorlar ? çoğunun söylediği ilk cümle ” iyiki hacki bırakmışız” adamlar şükür eder olmuş böyle aşağılık biriyle aynı dönemde hacking yapmadıkları için duva eder olmuşlar, bravo AYI gerçekten ilk defa birşeyi başardın ve ilk defa bir işte en iyi olmayı başardın , oda en aşşağılık insan olmak.

Vatanseverlik maskesi

Her lafı geldiğinde AKP’li olduğunu ve milliyetçi olduğunu , vatanını çok sevdiğini söyleyen bu AYI işin gerçeği bu maskenin ardına saklanıp her türlü suçu gözünü kırpmadan işliyormuş, birçok Türk medya kurumunu yalan hack saldırıları ile kandıran ve kendisini sanki vatanı kurtarıyormuş gibi bir izlenim bıraktıran RootAyyıldız bukez baltayı taşa vurdu ve baltanın sapı elinde kaldı 😀 artık sapını yağlayıp üzerine oturabilir. Bu arada annene eziyet etme kadın sana yemek yetiştirecek değil her dakika, git tırman bir ağaca ot ye bok ye başının çağresine bak aşağılık, Pis kokun inanki heryere yayıldı.

Haberi okuduktan sonra eminizki ekrana böyle bakıyorsun ama alışmalısın, bizler tarafsız medyayız.

Hacknews.org Tarafsız habercilik sundu.

7 Comments

 1. ayısiken

  ayının anasını avradını sikiyim sanalın içine sıçtı eskiler iyi yok mk direk bırakma sebebi sanalı aq postunu siktiğim yemeksepetini soyan asagılık mahlukat orospu cocugu

  https://streamable.com/vhsivb

  tipini ırzını siktiğimin alagavatı şişko piç 130kg aq gevsegi

 2. Eray B

  Sanalı bırakmama rağmen yinede bu ayının haberlerini okumak eğlenceli bi tek bunun için giriyorum hacknewse

  Bu kodumun ayısıyla çok taşaak geçerdim discordda filan yaptığı hareketlerden anlayabilirsiniz eğerki ayıyla yeni tanışan biriyseniz size ilk söyleyeceği şey şu “giR baK beA RoT gAYıLLDıZ yAz bAk ne CıkıO goOGLedE” ananın amı çıkıyor kanka hiç bir bilgisi olmayan dilincenin tekisin ayı kapanımı kurdum sikmeye geliyom seni bekle 😘😘😘

 3. ShadowGirl

  Annesine üzüldüm mq

 4. Tornado

  Ayı anana kayarım ayı

 5. RedUser

  Hala bununla mı uğraşıyorsunuz ?

 6. Emre beni bul

  Bu emre her kimse beni bulsun amk
  Anasını sovdurmeyi çok mu seviyor

 7. akpligençdevrimciasker

  Sohbete bak ana avrat bacı bunların ne ahlakı var ne namus hepisimi piç la bunların

Leave a Reply