hack haber

Arda Acar Boruyu Yedi !

Tehdit etti ama BORU’yu ham diye yemek zorunda kaldı !

Bu Arda isimli beyinsiz webmaster yüzünden tüm ekibe kuru kuru boru saplanmasına neden olması gerçekten üzücü, yanındakileri tam anlamıyla rezil etti.

Öncelikle Arda adlı arkadaşa afiyet olsun yediği borudan dolayı, Nobody adlı hackeri darksecurity.net adlı siteyi hacklediği ve çöp ettiği için tehdit eden Arda isimli şovmen kişi bu tehdidin bedelini ağır ödedi , SPYHACKERZ OWNeri olan Nobody tarafından kişisel web sitesine BORU gibi index atıldı. Ardacar.com girenler gözlerine inanamadı ! aşağılayıcı bir index vardı.. Bunun haricinde adamların hacklenmeyen siteleride kalmadı yuh bu lamerlikte kaçıncı Level Lan ? !

[Sadece bununla yetinmeyen Nobody..]

arabanın arkasına bağlayıp metrelerce sürükledi.

Bunun yanında acar adıyla bilinen “erkek” hackerde feci indexten nasibini aldı, feryat figan içinde yediği indexten sonra ağlamaktan rimellerinin aktığı ve yakın arkadaşlarını Çırmaladığı rapor edildi. Nobody‘nin gerçekten acıması yok ! vicdansız sabuha. Ancak yinede bu indexte biraz merhametli davrandığı görülmüş Nobody’nin , artık merhametmi yoksa “siklememişmi” orasını bilemiyoruz kendisine sormalı.

Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-

Nobody açıklaması: Bunca zaman sırf bazı hatırlı kişilerden dolayı fazla ses çıkarmadım, ancak artık kimse merhamet beklemesin benden, altıma alıp s*keceğim canım nezaman isterse ozaman salacağım, tetikte bekleyin, sikimi nezaman sallarsam tutun orospular.

Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-Alfa-

Elim olaydan geriye kalan dehşet kayıtları alttadır.

https://ardacar.com/

http://archive.is/cDyO4

Bir aslan 10 tane köpeğe yetermiş

3 Comments

  1. Eline saglik haine yer YOK.
    Roselly nooldu?

  2. spaTuLa

    Tebrikler lamerleri zaten silmiştin şimdi tamamen kazıdın spatula ile 😀 😀

  3. java

    wp-admin/ admin admin login :S hack bilgisi 0’ın altında olan elemanlar piyasada ne ara kral oldu anlamış değilim. Yazık.

Leave a Reply