Piyasada AYI olarakda bilinen yaptığı icraatların tamamı CRACK veya SM‘den oluşan, hakkındaki olumsuz haberleri sildirmek için ağlayan 120 kg’lik obez bir “sözde” hackerdir, tanımayan yoktur. Çeşitli mecralarda belgeseli bile çıkmıştır.

Kısaca kendisini özetlemek gerekirse.

1- Herkese posta koyan koca yürekli biri ama VPN ile veya Sahte Telegram hesabı açarak (!) ? tabiki korkusuz olduğundandır diye tahmin ediyoruz.

2- Evet Herkese posta kor sözde ama özünde ise zoru görünce DELİ raporum var benim diyerek arkasına sığınıp ağlar durur. Biraz daha üzerine giderseniz ailesindeki özel durumları bile pat diye söylerki ona acıyın gözünüzde kedi tekir gibi sevimli görünsün üzmeyin kendisini diye (!) ?

3- Gücü yetmediğine küfürden başka ileri gidemez, sadece havlama seslerini duyabilirsiniz kuru sıkıdır, laf arasına DELİ raporunun olduğunu mutlaka araya sıkıştırırki olurda biri kızıp sikmesin onu diye.

4- Geçersiz tehditleri ile meşhurdur, eziklik kompleksinden dolayı herkese telefon numarası gönderir yada buluşma teklif eder ama bu teklifte kalır, kimsenin bir çocukla uğraşmıyacağını bilir, muhtemelen babasından defalarca çok feci dayaklar yemiş veya mahallede boynuna zincir dolayıp gezdirmişlerki içinde bastırmaya çalıştığı korkaklığını yenmeye çalışıyor bunu örtmeye çalışıyor klavye bordo berelisidir.

5- Bazen araya annesinin vefat ettiğinide sıkıştırırki annesine sövülmesin (!) annesine sövülmemesi için annesini ölü ilan eden bir AYI (!) PESS !!

6- Birkaç iyi haber için hemen herkes kendisine tasma takabilir AYI gibi oynatabilir onur ve gurur gibi kavramlardan tamamen muaftır özgürdür.

7- Karakter olarakda maalesef tam bir hayal kırıklığıdır, kiminle arkadaş olduğu veya yakınlaştığı tahmin edilemez , samanı kim verirse ora doğru yürüyebilir, bir avuç saman yeterlidir.

8- Genelde insanları ya eline geçirdiği bir kimlik numarasıyla tehdit eder yada aile bireylerine sövmekle, tek yapabildiği budur, geri adım atmazsanız kız gibi sahte hesaplarını kapatır birden kaçar gider o obez haliyle nereye kadar kaçabilirse artık, zaten buda kendisinin karakter olarak iflas ettiğini yansıtır.

9- Muhtemelen çocukken ağır bir Travma (inşaata topu kaçtığı söyleniyor) atlatmış olmalıki GÜÇ tutkusu vardır, güç tutkusu yüzünden sürekli haline bakmadan aynaya bakmadan kendini srilanka siber polisi peşimde ulenn diye tamamen zihin hastalığı sonucu oluşan bir SANRI’ya inandırır.

10- Ayrıca çokta kötü bir SM’cidir , sm çektiğini körler sağırlar dilsizler deliler akıllılar hemen anlar. Eğerki sm çektiğini anlamayan varsa hemen iq’suna bir baktırmalıdır.

11- En büyük hobileri arasında başta Tuvalet tıkamak yer alır, apartmandaki tüm lağım kanallarını komple tıkar ! bazen tuvalette sıkışır kalır vinçle kaldırıp tekrar koltuğa bırakırlar.

12- Kendisini gördüğünüzde kokusu burnunuza kadar gelmiş gibi hissedersiniz ağır bir dışkı kokusu gerçekten burnunuza kadar gelir dayanılacak gibi değildir, tabi okadar hamburgerin birde çıkışı var.

13- Ters düştüğü anda sende benim resmimi yayınladın haa ona göre haa der, ancak laf erkekliğe gelinece ” bak nekadar delikanlıyım resmimi profilime koyuyorum kimseden korkmyorum” der, tam bir çelişki tezatlık ürünüdür, korkaklığın vucut bulmuş halidir, erkeklik delikanlılık namına kendisine düşen pay 0’dır

14- Neyine diye güveniyorsun ? diye sorduğunuzda verdiği cevap aynen şudur: 120 Kiloyum ben ! evet yanlış duymadınız bunu diyor ? biriktirdiği kokmuş yağlarını güç olarak algılıyor. Ormanda gezse AYI diye vuracaklar haberi yok.

15- Yüzüne baktığınızda herhangi bir zeka pırıltısı göremezsiniz, gördüğünüz şey istanbul – ığdır arası yolculuk yapmaktan gözünün feri kaçmış temel besin maddesi fasulye olan bir kamyon şöförüdür, muhtemelen ilerde ya kamyon şöförü olur yada el arabası sürer, gelecek vaat etmedini bir bakışta anlarsınız.

16- Aslında yaptığı bir hack icraatıda yoktur hepsi saçma sapan folloş olmuş siteleri subdomain takeover veya 2 yaşındaki çocuğun bile hackliyebileceği yerleri sözde hacklemiştir. Veya arkadaşının güvenini kazanıp şifreleri isteyip sonrada onursuzca hackledim diye gezmiştir, yaptığı hack saldırılarından sadece kendisinin ve 3 arkadaşının anca haberi olmaktadır.

17- Bilgili hackerlerden bilgi alabilmek ve öğrenmek için PKK’lı hackerler ile bile iş birliği yapabilen biridir, pkk’lıların yanında Türk milletine söven bir ayıdır ! koyu bir Atatürk düşmanıdır.

18- Her sene 17 yaşında olduğunu söyler, nedense yaşı asla ilerlemez hep 17 olduğunu lanse eder, muhtemelen dava açılıp eline verilmesinden bir endişesi var işlediği suçlardan ötürü 17’ye saplantılı kalmıştır korkak AYI ‘mı desek nedesek karar sizlerin.

Kendisi hakkında başka bir olumlu veya olumsuz haber girmeyeceğiz son haberimizdir parodinin son perdesidir, haber içeriği üretmeye değmeyecek birisi olduğunu artık iflas etmiş karakteri ile tescilledik.

Hacknews.org sunar.