Gözlerimize inanamadık !

Son zamanlarda spora gittiğinden dolayı zayıflayan ve bu neticede yağ katmanı sayısını azaltan RootAyyıldız tekrar kilo almaya başladı.. Ayrıca bu haber kimse tarafından bize gönderilmedi bizzat bizim kendi gördüğümüz ve tanık olduğumuz bir olaydır.

Kilo vermek için günde 30 barfkis 30 şınav ve en az 5 kişiyle parmak güreşi yapan RootAyyıldız’a birçok kişi tarafından “helal root zayiflamışın baya kilo vermişsin ramboya dönmüşsün” tarzında iltifatlar gelirken birde ne görelim… Geçen gün açtığı bir instagram canlı yayını ile eskisinden daha fazla kilo aldığını tüm sanal-ı aleme kendini deşifre etti..

Nasıl tekrar bu hale geldiğini hatta eskisinden daha kötü bir hale geldiğine anlam veremedik. Sanırım kendisi de By_uMuT gibi oruç tutmuyor olsa gerek. Aksine eğer tutsaydı, zaten zayıflama sürecine girmiştin be root.. Hızlı hızlı 45 kiloya düşerdin… Şimdi herkes tekrar eskiden olduğu gibi RootAYI Yıldız falan diyecek. Lütfen en kısa zaman içerisinde tekrar spora başla.. ve pes etmeyen bir insanın neler başarabileceğini hepimize göster..

Bunu yapabilirsin kardeşim..Sana inanıyoruz…

Hacknews Tarafsız Habercilik Sundu